BuzzerBeater Forums

BB Ukraina > Євро'62

Євро'62

Set priority
Show messages by
From: Tiger
This Post:
11
320193.1
Date: 08/22/2023 23:56:03
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15581558
Second Team:
Utopia Tigers
вже є календар
04/09/2023 93 Azərbaycan U21 45 Ukraina U21
11/09/2023 45 Ukraina U21 58 Bulgaria U21
18/09/2023 40 Eesti U21 45 Ukraina U21
25/09/2023 45 Ukraina U21 18 Türkiye U21
02/10/2023 45 Ukraina U21 65 Hayastan U21
09/10/2023 1 España U21 45 Ukraina U21
16/10/2023 45 Ukraina U21 24 Portugal U21

ми жеребкувалися з 5ї корзини... граємо у словенії. мені подобається календар. команда з 8ї корзини на розігрів. потім болгарія та естонія, команди зазвичай нашого рівня. естонія починає турнір проти іспанії та португалії. що може бути нам плюс. турки також грають з іспанією та португалією перед нами. в турків я гадаю зміниться тренер після технічної поразки в ПО турніру йього сезону. потім вірменія. в них є дуже непогані гравці, але всеж таки. і закінчуємо з іспанією та португалією які грають між собою у 5тому турі
сама по собі група дуже сильна. іспанці щойно виграли ЧС, не програвши жодної гри на турнірі! турки завжди сильні. в португальців вже є гравці 113к, 68к в складі. естонці та болгари дуже непогані збірні. але календар мені подобається, є де ризикувати. а без ризику в ції групі шансів нема

From: Tiger
This Post:
44
320193.2 in reply to 320193.1
Date: 09/04/2023 14:30:50
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15581558
Second Team:
Utopia Tigers
розпочався ЧЄ
азербайджан аутсайдер нашої групи, граці до 12к зряплатні, ще й більшість у поганій формі. з одного боку розпочинати з аутсайдером це добре, можна не хвилюватися за результат першої гри та є можливість підготовитися до більш складних супреників. з іншого боку, інші команди наб'ють більшу різницю з азербайджаном, бо буде краща форма, кращій ент, можливо навіть різниця в енті. роздумував над тим щоб зіграти пресинг, але не ризикнув, бо все ж таки перший тур, ент низький, захист не дуже. тому персоналка
в атаці прінстон. хотілося зіграти чисту зовнішню атаку, але форма трошки цьому завадила. зіграли непогано. триочкових можна було б і побільше забити. і поменьше пропустити )) +32 це непогано, але, півторюся, в інших збірних буде більше і не тільки тому, що вони сильніші

в інших іграх арменія майже скористалася ефектом першої гри, але трошки не вистачило. турки зіграли 2-3 (навіщо?), отримали карусель і пропустили 120 очок. що правда зуміли забити 133... іспанія з легкістю обіграла естонію, хоч і отримала 3-2 проти своїх рнг. 48% триочкових... через 3-2... португалія здолала болгарію, в останніх повна невгадайка і неправильна зона...

в інших групах. латвія не виставила склад на мальту... молдова здолала швецію. інші зустрічі +- очікувано

From: Tiger
This Post:
00
320193.3 in reply to 320193.1
Date: 09/11/2023 11:18:29
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15581558
Second Team:
Utopia Tigers
в болгарів буває дуже цікавий склад та цікаві тренери. цього сезону склад досить непоганий, великі 44к, 23к, 22к. але в них форма 4, 5 та 8 відповідно. тобто -2. далі маленьки 20к, 17к, 16к, 16к. з формою 7, 6, 7, 7. далі вже форма 8-9, у гравців 9-16к. апріорі, я вважав, що болгари спробують виграти цю гру. але з-за такої форми, гадаю що такої спроби не буде. це звісно не відміняє тактичної боротьби, буде спроба нас вгадати, як це було проти португалії. щоправда проти португалії було мимо
таким чином, в мене є два варіанти: можна зіграти щось внутрішнє, а можна зіграти раннє/зовнішнє у сподіванні що від них буде 2-3. в нас форма теж не найкраща, багато гравців ще не змогли її набрати. але нижче за 7 немає. 9ки у конкова та колосова, 8ки у краюшкіна, уштана, пакманюка та андрюховича. нажаль, усі вони не гравці старта. я про тих, в кого форма 8, а не про конкова з колосовим )
в болгарії усього 6 номінальних великих у складі. з них двоє без форми. чи є хтось малих з достатнім ближнім захистом щоб зіграти 2-3? чи зіграє 2-3 проти нашого гарного розіграшу (а він в нас у першому турі був найкращий у групі разом з іспанією)? я не впевнений у відповідях на ці питання, але скоріш дивлюся у бік зіграти таки щось внутрішнє. з 3-2 в захисті. 

Last edited by Tiger at 09/11/2023 11:28:11

From: Tiger
This Post:
22
320193.4 in reply to 320193.3
Date: 09/11/2023 13:52:18
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15581558
Second Team:
Utopia Tigers
йоп... таки намагалися виграти болгари, незважаючі на форму. як і гадалося вони зіграли 2-3, але це їм не допомогло. хоча перші дві чверті було важко. в першій чверті ніяк не могли почати забивати з гри. і хоча відірвалися на 9 очок, на початку другої болгари змогли майже наздогнати. але ми вирівняли ситуацію і з ривком 13:0 за першу половину третьої чверті закрили гру. в захисті ми відіграли гарно, хіба що в останню хвилину пропустили два триочкови і виграли 21, а ні 27. в атаці гарно відіграв пакманюк, 3*5 і декілько важливих очок в першій половині зустрічі. хіба що 3 втрати. конков, колосов. краюшкін з планенко не супер, але декілько важливих очок вони здобули. уштан не впорався, але і хрол не показав нічого. трошки дивна ситуація з конковим. під час гри я не бачив чогось такого, але в нього -4... я навіть не знаю як на це реагувати... були деякі проблеми з замінами. при такій тактиці потрібно їх інакше використовувати... но в цілому ми повністю переграли опонента

азербайджан з арменією видали феєрію аутсайдерів. іспанія лише в 4й чверті обіграла турків, але зробила це яскраво, +19, 26:9 в останній чверті. карусель проти 3-2. естонія на більшому настрої вирвала перемогу в португалії, карусель на карусель, але в естонців 3-2

з інших груп: норвегія програла кіпру. ми не граємо з ними вперше за декілько сезонів, і здається що цього сезону в норвежців слабка команда. чи може в кіпріотів сильна. молдова ледве не виграла другу гру поспіль, трохи не вистачило. чехія не просто програла бельгії, а 65:119!!.. і господарі словенці програли

From: Tiger
This Post:
11
320193.5 in reply to 320193.4
Date: 09/18/2023 11:16:40
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15581558
Second Team:
Utopia Tigers
щось в нас с формою цього сезону... не так погано, як у болгарії, але аж ніяк не гарно. ще й щось дивно з нею. наприклад, літвіненко та оксімец відіграли 96 хвилин і апнули форму з 7 на 8. ні, форма краще, ніж минулого тижня. усього 4 сімки (було 6) і тіж самі 2 дев'ятки. але сімки в планенко, гонти та колосова + паєвський. можливо все виглядало б непогано, якби не форма естонії.
в них 5 дев'яток, в топ-3 гравців по зарплатні (великі 54к, 36к, 26к) і у маленького 17к, який третій по зарплатні. також у них є номінальні ЛФ 21к та 20к у формі 8. один з них тренувався виключно на позиції ЛФ, можемо проти нього беньо поставити. інший отримав декілько тренувань на РЗ. і ці двоє грали стартових РЗ-АЗ у перших двох іграх. де естонія грала під щит та карусель. і обидва рази 3-2. проти португалії при каруселі вони закинули 8/26 триочкових. пара захисників 2/9. великих грали топ-2 за зарплатнею і в обидвох іграх були не дуже. іспанців не продавили, 7/23 на двох, проти португалії 4/16. але обидва рази виграли підбори... при 3-2, програючі командний рейтинг підборів. ітак. в естонців в захисників немає ЗЗ. зовсім. меньш зарплатні малі також тренувалися на РЗ недостатньо, тому я не думаю, що будуть якісь зміни. в такому випадку в них буде 3-2, незалежно від того, що будемо грати ми. навіть при 3-2, їх рівень ЗЗ нижче за рівень ближнього захисту. командні рейтинги я маю на увазі. і я щось не можу зрозуміти, що в такому випадку краще зіграти...
а що ми можемо? 
внутрішня тактика. колосов у формі 7, але це може й не бути завадою. планенко й гонта у формі 7. пакманюк слабший за гонту, але ми вже бачили, що він може зіграти непогано. а якщо зіграти 3-2, то на заміну планенко можна взяти когось з меншим захистом. гравці дніпро хіт мабуть все ж таки ні, але є димарчук, скріпченко, мізін, з тих хто у найкращій формі. димарчук у зв'язці з РЗ та конковим має видати такий рівень пасу, що 3-2 естонцям не допоможе. і я таки вважаю, що надо грати зону. наші захисники не справляться з естонськими один в один. ну а 2-3 грати не бачу сенсу.
зовнішня тактика. в нас є шутер цього сезону, але він не в формі. є андрюхович у дев'ятці. наші РЗ. краюшкін. конков не самий поганий варіант. хрол. хоча, проти азербайджану не зайшло мауже в усіх. лише краюшкін 3/5, інші 0/12. метелев не в формі, його можна було б також розглянути під зовнішню атаку/3-2
краюшкін травмувався... мабуть це знімає усі питання і грати будемо внутрішню тактику. залишилося вирішити яку ))

From: Tiger
This Post:
33
320193.6 in reply to 320193.5
Date: 09/18/2023 14:54:44
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15581558
Second Team:
Utopia Tigers
фууух...
початок гри був дуже гарний, але з другої чверті в нас почалися проблеми з реалізацією. а в другій половині зустрічі естонці почали ставити блок за блоком та набагато краще грати на підборах. за 3:32 до кінця вони скоротили відстань до трьох очок але ми забили і 2.5 хвилини після цього жодна команда не могла влучити в кошик. за 1:03 ми снову забили і далі вистояли на штрафних, пропустивши лише два триочкових, що було для естонії замало
вони багато фолили протягом усієї гри. в кожній чверті ми кидали бонусні штрафні. і кидали їх досить гарно. це нас врятувало. бо з гри ситуація була зовсім не найкраща. колосов з літвіненко ще більш-меньш, але вони єдині з 50% (скірпченко з хролом з їх сумарними 3/4 не рахуємо). тоді як в них койт, харуола та оха зі скам'ї, і маст усю гру йшов 50+% тільки в кінці зустрічі здох, чому ми дуже раді )) 19 блокшотів, з них 11 від їх МФ. як вважаєте, які в нього скіли? ми наввіть по асистах програли...
уштан видав 4*5. файно. ще б на пару влучних кидків більше )))) але найбільш ми залежали, напевно всеж-таки від колосова. а найбільш замінна пара гравців це димарчук/скріпченко. від них очікувалося набагато більше. більше влучності від димарчука та більше активності від скріпченко

іспанія набрала +91 з азербайджаном. і це без пресингу. це те про що я говорив, що інші команди будут набирати на них багато. болгарія влаштувала перестрілку з вірменією, 168:121... ну і найцікавіше: друга поспіль поразка туреччини! цього разу поругалії. вони не програвали два рази поспіль у першому раунді ЧЄ чи у СТ з 54го сезону! ще й на більшому настрої. так, в них погана форма, 6 та 7 в двох найзарплатніших гравцях і усього в п'ятьох форма не гарна. один з них травмований. і незважаючі на усе це в них 12 гравців в складі... наступна гра в нас з туреччиною... вони будуть розлючені... з португалією, нагадаю, ми граємо в останньому турі

в інших групах. німеччина в напруженій грі обіграла англію. польща повертається: на меньшому настрої винесли французів. латвія та угорщина здобули перші(!) перемоги на турнірі

This Post:
00
320193.9 in reply to 320193.7
Date: 09/19/2023 17:08:01
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15581558
Second Team:
Utopia Tigers
За моїми спостереженнями десь 15 бш при 3-2 і внутрішній суперника може принести таку кількість блокшотів.


як ти гадаєшь, скільки бш в уштана?

This Post:
00
320193.11 in reply to 320193.10
Date: 09/20/2023 16:58:31
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15581558
Second Team:
Utopia Tigers
11-12


в такому випадку питання, оберіть що з цього правда (к усім питання):

1. ти помиляєшься скільки потрібно блок шоту для такої кількості блоків
2. нам дуууууже не щастить з блоками, а цьому естонцю пощастило
3. потрібен специфічний набір скілів в гравця чи в партнерах, чи в суперниках, щоб ставити таку кількість блоків. якщо так, то що потрібно (чи чого потрібно уникати, щоб не отримувати)