BuzzerBeater Forums

BB Ukraina > Євро'62

Євро'62

Set priority
Show messages by
From: Tiger
This Post:
11
320193.17 in reply to 320193.15
Date: 9/25/2023 4:00:24 PM
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15691569
Second Team:
Utopia Tigers
македонія та андора обидві не виставили склад. у македонців було 2 гравці, у андорців 1. показується що перемогли македонці з рахунком 0:0. не знаю чи дадуть їм цю перемогу у таблицю, подивимося завтра.


кому цікаво - перемогу не дали в таблицю нікому. в групі Е 15 перемог та 17 поразок зараз

From: Tiger
This Post:
44
320193.18 in reply to 320193.17
Date: 10/2/2023 1:48:56 PM
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15691569
Second Team:
Utopia Tigers
вірменія. суперник відверто слабший за декілько попередніх. по складу, є великий 28к, але він без форми, тому не рахуємо. наступний великий 15к і є ще 12к, малі 20к, 14к, та декілько номінальних ЛФ 14-18к. пара з цих ЛФів має суму навичок під 100. їх тренер говорить що захисту в них немає. взагалі тренер говорить щось дивне: найкращі, з його точки зору, гравці грали проти болгарії, азербайджану, а решта отримає час проти естонії, іспанії та подібних команд. тобто він не буде намагатися зіграти як умога найкраще в цих іграх... хоча суттєвих змін у грі з естонцями я не помітив... всі рази вони грали що зовнішнє і це цілком природньо з таким складом. тому знов 3-2
в нас форма гарна. лише дві сімки в скріпченко та хрола. навіть в гонти нарешті 8 ). зіграємо просто раннє. не зумів обрати кого з наших вінгерів ставити у старт, тому нехай це зробить двигун

+60 та 151 набраний бал. найкрупніша (принаймні поки що) поразка вірменів цього сезону та найгірша для них гра в атаці. тобто зіграли непогано ). коли я говорив, що нехай двигун обере вінгерів, я не думав, що на АЗ будуть грати андрюхович з паєвським... не скажу, що вони зіграли найгірше з усіх, хоча в анрюховича таки найгірший відсоток влучань в команді. але я більше розраховував на карусель замін для конкова-планенко-димарчука-мізіна. але мабуть те, що в андрюховича с паєвським форма 9, а в димарчука з мізіним 8, дало час саме їм. і це ж не дало мені не включати їх у склад. ну ок. дуже прикро за уштана, йому не вистачило одного асисту до тріпл-даблу. також ще у конкова та андрюзовича 3*5. 11 гравців набрали 10+ очок
взагалі уштан виглядає майже МВП цих п'яти ігор. але він грає в старті лише тому, що хрол травмований/не у формі. бо хрол краще. так, є одна навичка, яка в уштана значно краще, але за сумою усіх інших він програє 12 рівнів. а розподіл навичок в них однаковий

іспанці підклали нам свиню. вони втратили перемогу над португалією. втратили у прямому сенсі - 17 втрат для іспанії це багато. іспанці важко розпочали, але другу чверть виграли +20 і здавалося що перемогу втримають, але... таки чином в нас 5 перемог, у піренейців по 4. можна сказати, що в усіх по 5, і залишилося зіграти 2 наші зустрічі, бо окрім нас вони обидві грають з вірменією, і там питання тільки в різниці перемоги. нам потрібно когось перемагати. кого - немає різниці. але кого? і як? ще не думав, але будь-який варіант дуже важкий. в кого є якісь думки - радий почути. можливо все ж таки у персональних листах, бо навряд чи їх буде багато...

болгари мотсом обіграли естонію, турки здолали азербайджан, знову потрапивши під правильну зону. але це мало кому цікаво

англія здолала грацію, і тепер у групі Е в чотирьох команд по 4-1. у трьох групах в двох команд по 5-0, гадаю в цих групах все вже вирішено. +в польщі 5-0, вона також вже у другому раунді. також в цій групі франція скоріш за все у другому раунді, але математично кіпр ще може позмагатися, хоч вони, нажаль, і програли сьогодні норвегії

From: Tiger
This Post:
00
320193.19 in reply to 320193.18
Date: 10/9/2023 11:17:12 AM
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15691569
Second Team:
Utopia Tigers
іспанія. не скажу, що команда без слабких місць, вони ж якось програли. кидається в очі кількість втрат: за виключенням гри проти естонії іспанці робили мінімум 10 втрат за гру. доречі, попереднього сезону (вони виграли ЧМ без жодної поразки, хто не знав/забув) в них було 7 ігор з 10+ втрат. хм... по гравцям: великі 55к, 41к, 40к, маленьки 37к, 31к, ЛФ 44к. цей ЛФ грав на АЗ в старті двічі, при зовнішніх тактиках. при внутрішніх грали ці два маленьких. великі однотипні: сезон-півтора тренування 1-на-1, декілько тренувань на РЗ.  на ЛФ здебільшого грав кастрелло: тренування 1-на-1 форварди та багато зовнішнього захисту, може разом із пасом. форма в усіх гарна. зіграти можуть будь що. вон туркам накидали 43% триочкових і це було через 3-2, а не через 2-3 як ми. тому не думаю, що їх зупинить те, що ми постійно граємо 3-2. тому я б скоріше продовжив це робити, зважаючи на те, що їх великі мають кидки. перемога їм потрібна, але в мотс я не вірю. доречі, гадаю з португальцями був нормал-мотс. і з турками ймовірно було нормал-нормал
щось мені не дуже хочеться грати проти них зовнішню тактику. вони від болгар пропустили 21% триочкових, ми 27% через 3-2. від азербайджана 25% на 29%. в усіх їх гравців гаразди з захистами. щось нічого кращого за лоупост/3-2 в голову не лізе...

From: Tiger
This Post:
44
320193.20 in reply to 320193.19
Date: 10/9/2023 1:31:22 PM
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15691569
Second Team:
Utopia Tigers
нажаль, сьогодні все було зрозумило після стартових хвилин гри. в атаці в нас нічого не виходило. акцент планувався на вінгерів, тому лоу пост а не під щит. ну, задум був правильний, вінгери забили 16/41, всі інші 7/44. а без триочкових спроб в вінгерів взагалі 16/33, що майже 50%, тобто гарний показник. якщо піти далі, то в ЛФів, мізіна з конковим, 10/18 (без двох триочкових спроб мізіна в останню хвилину гри). але їх активності не вистачило, щоб створити хоча б видімість боротьби. і я не бачу щоб виною була тактика, щоб при іншій тактиці був кардинально інший результат... хіба що при під щит міг бути кращий відсоток в великих з таким самим відсотком від вінгерів. але не на 40 очок кращий...
запас зіграв набагато краще старта, якщо дивитися на +-. і це не з-за того, що вони грали проти запасу іспанії, бо запас іспанії грав майже усю четверту чверть і накидав нам більше, ніж зазвичай робив старт. в атаці наш запас зіграв не краще старту. тому краще зіграли таки в захисті, хоча я не скажу, що навички захисту в запасу кращі. так, в планенко кращий, але в пакманюка гірший, і в усіх інших гірший...

іспанці таки зіграли зовнішню атаку. я гадав що це більш ніж пожливо, але не був впевнений. хоча і без того ЛФ з 44к(фонтанете) в старті, який грав у попередніх іграх з зовнішньою атакою. на периметрі ми відзахищались непогано. та і взагалі це найгірша гра для іспанії в атаці, всім іншим вони забивали більше. але від усіх інших вони й пропускали більше...

в грі вірменія-португалія дива не сталося... португальці виграли +47. хоча, різниця нам вже байдужа. не може біти такого що 2-3 місце буде вирішватися за різницею

інші грапи: невдахи відбору, литва та угорщина, догралися до ОТ )). італія обіграли словакію, а бельгія боснію у боротьбі за першу сходинку у своїх групах.

From: Tiger
This Post:
44
320193.21 in reply to 320193.20
Date: 10/16/2023 3:57:41 PM
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15691569
Second Team:
Utopia Tigers
португалія це команда рівня іспанії, але з деякими відмінностями: в них меньш мультяшні гравці, особливо це стосується великих. як "гарно" ми атакували у грі з іспанцями усі пам'ятають. було відчуття що тут буде щось подібне. зіграти в захисті так, щоб пропустити ще меньше? від збірної яка накидала майже сотню іспанцям? в португалії їх монстр зі 113к зарплатні у формі 7. і 3й великий у формі 7. але є ще достатньо інших. скоріш за все буде таки щось внутрішнє, але я не впевнений в цьому, та й ізоляція проти вірменії зайшла, навіть з урахуванням, що це вірменія. поставити 2-3... а кого на ЛФ? коли в великих захист 14-16, а у ЛФа 9, 2-3 може тільки споганити. а для гри у 3 великих в нас недостатньо великих
тому зіграємо пейшн/персоналку. у зону від португалії я не вірю. її великі ніколи не тренували зовнішній захист. єдине що, не впевнений хто буде першою опцією в атаці. бажано щоб це був андрюхович з триочковими, але в конкова/дімарчука/мізіна/скріпченка/планенка драйвинг вище. а зіграти зовсім без них не вийде. тому зміна позицій обидвох великих

захист спрацював (хоча скоріш навіть не захист а обрані командами темпи), португальці забили нам найменьше ніж бідь-кому іншому. але їх вистачило. бо атака не спрацювала. так, андрюхович кидав найбільше, але 0/6 триочкових... а каменський за свої 9 хвилин кинув взагалі лише одного разу. щоправда попав. димарчук також не поцілив багато. уштан та колосов атакували прогнозовано, але дуже багато. 2-3 влучних триочкових від андрюховича, та переросподіл частини кидків наших великих на інших гравців - і в нас був би шанс. в захисті не вправилися з нейвою. він грав проти андрюховича, одного з найкращих наших гравців по захисту. вище ЗЗ лише у гонти, планенка та краюшкіна (планенко у формі 7, краюшкін дуже поступається усім за вторинними навичками), а внутрішній захист краще лише у великих. тобто краще могло б бути лише зоною, але мені здається що в цьому випадку 3-2 було б сумарно гірше, а про 2-3 вже писав

трохи прикро, що не вийшло вийти далі після 5/0, але і тоді було зрозуміло що шанси дуже важкі. ключовою грою для нас виявилася перемога португалії над іспанією. хоч ми в підсумку і програли португалії за різницею
в нас був не дуже гарний ент. ми грали нормал з естонією, туреччиною та іспанією. сьогодні мотс. можна було зіграти пік із туреччиною, але я дійсно очікував від них мотсу. також в останню мить змінив пік на нормал проти іспанії... не вважаю нормал проти туреччини помилкою, а піку проти іспанії мабуть було б недостатньо, щоб завдяки ентузіазму скоротити різницю з португалією

інші групи. оце розв'язка у групі Е. 3 команди мають по 6/1 і різниця 174, 173, 173! англійці сьогодні отримали технічні +50 від македонців, а німці виграли +56 у данії, причому остання результативна дія у цій грі була за 1:48 до кінця! в німців більше набраних очок, тому вони другі. греки виграли +23 і також остання результативна дія була за 1:24!