BuzzerBeater Forums

Türkiye - IV.1 > 63.Sezon

63.Sezon

Set priority
Show messages by
This Post:
00
322267.13 in reply to 322267.12
Date: 02/24/2024 14:59:52
Monte Cristo Kontu
III.4
Overall Posts Rated:
88
Hocam selamlar, gerçekten çok güzel ve dengeli bir maç olmuş. Her anlamda seyir zevki yüksek ve keyifli bir mücadele diyebiliriz. Bence içerden oynamakla doğru tercih yaptn, hatta Alçak post seçiminde en doğrusuydu. Saha avantajı bende olduğu için içeri bak oynaman belki benim daha avantajıma olabilirdi. (Bu benim yorumum tabi)

Şutorümün formu iyidi, adam eşleşmesi değişseydi ne olurdu tabi görmek lazım. İstersen bir hazırlık maçı ile düşündüğün denemeleri yapabiliriz hocam Bende oyuncuları sattığım için kadroda rotasyon kuramıyorum, kondisyonlarda düşük olduğu için istedıgım performan olmuyor. Seneye farklı bir yapılanmaya girebilirim. Şuna iyi bir pivot ve rotasyon için en az 2oyuncuya ihtiyacım var.

Ben aslında iyi bir dost kazandığımı düşünüyorum. Yine aynı ligde oluruz umarım ilerde. ( Üst liglerde) Senin oyunda ayrıca iyi yerlere geleceğini düşünüyorum, maaş/performan olarak takımın bence çok iyi hocam.

Şampiyonluk maçı ne olur kısmet, ancak Playoff yapan her takım üst lige çıkacaktır bence hocam.
Görüşmek üzere, vakit ayırıp yorum yazdığın için ayrıca Teşekkür ederim 😇