BuzzerBeater Forums

BB Lietuva > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
322870.9 in reply to 322870.8
Date: 03/06/2024 15:33:10
Krituliai
III.16
Overall Posts Rated:
305305
Second Team:
Kritulio Urėdija
Turiu daug patirties, zodziu i vata nevinioju. Stengsiuos kiek galesiu ir kiek jauniai leis. Bendras tikslas - pergales.

Telaimi geriausias



Viską ką konkretus žadėjo tik +1

Message deleted
From: L1N@S
This Post:
22
322870.11 in reply to 322870.9
Date: 03/08/2024 14:43:02
BC Lietuviniai
III.12
Overall Posts Rated:
102102
Second Team:
BC Lietuviniai II
Sveiki visi.
Pamatęs kolegos Igno entuziazmą rinkimuose, nusprendžiau pats kandidatuoti į U21. Taip, suprantu, kad einu prieš savo štabo kolegą, nėra gražu tikrai. Aš tikrai nenoriu, kad mūsų štabo darbas nueitu lengva ranka į kito rankas, kuris nėra net buvęs U21 rinktinės štabe.
Dauguma mane jau pažįsta iš discord ir forumo, tai neprisistatysiu.
Mano veiklą per praėjusius du sezonus U21:
*Pirmą sezoną sukūriau atskirą discord channel mūsų štabui ir žmonėms kurie mus palaiko(ateityje planuoju jo plėtrą)

*Pirmą sezoną (galima sakyt) prikėliau U21 forumą apžvalgomis apie U21 rungtynes.

*Per šituos sezonus, prikalbinau tris žmones prisijungti prie U21 štabo, ateinančiam dviem sezonam(buvo daugiau, tik galutiniam pokalbyje nusprendė neprisijungti kaikurie)

*Sukūriau gerą ryšį su kaikuriais Lietuvos ir užsienio manadžeriais.

Patirtis:
*dirbau NT ir U21 štabuose (su šitais sezonais tai gal kokie 8 sezonai)

Žodžiu, nenoriu išsiplėsti daugiau, nenoriu ir pažadėti kažko mistiško, bet aš turiu esminę mintį dėl kėlimo ir noriu, kad butu testinumas. Ir svarbiausia noriu, kad visuomenė nesiskaldytu, o susijungtu. Ne žodžiais, o darbais mes garsiname save.
Į klausimus neatsakinėsiu, nes visu pirma nematau prasmės atsakinėti beveik tą patį. Visi klausimai bus atsakyti po rinkimų.
Geros kovos!!