BuzzerBeater Forums

BB Srbija > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: KostaBB
This Post:
33
322897.2 in reply to 322897.1
Date: 03/08/2024 18:38:59
Mitrovica Bobcats
II.3
Overall Posts Rated:
4141
Second Team:
Utopia Explorer
Pozdrav svima, zovem se Kosta,

prvi tim na BB-u sam napravio u sezoni 14. Postojao je do sezone 34. Ono sto ja zovem srecnim vremenima srpskog BB-a, kada smo imali preko 1000 korisnika.

Sa mnogim starim menadzerima koji su jos ovde sam tada imao kontakt kao skaut za U21 reprezentaciju, oni se secaju sa kolikom posvecenoscu sam to tada radio. Od uspeha za vreme dok sam bio skaut izdvojio bih svetsko i evropsko zlato koje smo osvojili tada.

Selektor U21 reprezentacije sam bio u sezonama 24 i 25.

Igrici sam se vratio pre evo par meseci, tako odjednom ne znam ni sam kako, ali od tad sam tu i aktivan, pa skoro kao nekada. Da se kandidujem za selektora nije mi bilo ni u malom mozgu, ali mi je tragedija da reprezentacija na koju sam nekada ulozio toliko vremena i zivaca nema barem 2 kandidata.

Nemam pojma kakve su nam generacije, ne znam kakav tim da ocekujem, nemam ideju da li ce bilo ko zeleti da preuzme posao skauta, samo se nekako nadam da ima bar nekoliko novih mladih entuzijasta kao sto smo bili nekad mi, pa da odradimo dve sezone malo temeljnije, odrzavamo kontakt sa vlasnicima i pokusamo da motivisemo nove korisnike da ostanu u BB-u.

I dalje se nadam da ce se jos neko prijaviti ili makar oglasiti na ovoj temi, pa cu vise nego rado povuci kandidaturu.

This Post:
22
322897.3 in reply to 322897.2
Date: 03/08/2024 23:52:37
KK Šumadija
III.4
Overall Posts Rated:
5050
Second Team:
KK Šumadija II
Свака част на кандидатури,мсм да је то то,тј да неће нико али има још један дан па ће да видимо...што се тиче скаута јављам се да наставим да радим тај посао,као што сам и за Трбу радио 3 сезоне...