BuzzerBeater Forums

Türkiye - IV.25 > BAS BAS BAS

BAS BAS BAS

Set priority
Show messages by
From: triolog
This Post:
00
6672.1
Date: 11/10/2007 11:08:31
Overall Posts Rated:
00
huoooop beyLer meraba oyun guzeL gbi gorunyorda oyun motorLarında sorun war sanrım dengesiz oLayLar war epey =) bide supporter muhabetne uye oLup siteye ucretLe uye oLan musteriLerin stadLarı her macta fuLL cekiyor buda ayrı bi cifte standart konusu hiLe yapmayaLım diyen arkdasa burdan saygıLarLa once kurucuLarın bu çifte standarttan wazgecmesi gerektini dusunmesi gerektini dusunyorum =) haksızmıyım ?? koLay geLsin Hepinize =)

This Post:
00
6672.2 in reply to 6672.1
Date: 11/21/2007 09:04:45
Overall Posts Rated:
1010
Katılıyorum.

Böyle olursa oyun oynanmaz olur, hani güzel oyun yeni başladı milleti az çok çektik parayı hemen götürelim sevdasına benziyor birazcık bu.

Elbette biz hile-şike istemiyoruz diyoruz ama senin dediğin gibi bir durum varsa parayı veren düdük çalacaksa çekilelim ligten oynamayalım hiç. Oyuna alışana kadar biraz bekler insan bi süre sonra bizde supporter olabiliriz bunda bir sorun yok ama yaklaşım yanlış. Neyse yine de ilerde en azından bu maç motorunun falan da düzelmesi ile sitenin daha kullanışlı olmasını da umarak oyunun güzel ve çekici olabileceğini düşünüyorum. Ligimde de pek oynayan arkadaş yok sanırım bu da birazcık avantaj :P

From: frknkc

This Post:
00
6672.3 in reply to 6672.1
Date: 08/28/2008 09:23:09
Overall Posts Rated:
00
puan için ama olsun güzel oyun