By marijoh in Sezona 72 🏀:
[quote]Nema tu tajne,samo stav. Viš,ti ne pušiš,ja ne pijem. Ja se pušenja nemrem ostaviti,tak i ti pivice. Ma drž se ti samo nje,malal ledena,viš kak je vruće.
|
By ozzy79 in Sezona 72 🏀:
Nema tu tajne,samo stav. Viš,ti ne pušiš,ja ne pijem. Ja se pušenja nemrem ostaviti,tak i ti pivice. Ma drž se ti samo nje,malal ledena,viš kak je vruće... (y)
|
By marijoh in Sezona 72 🏀:
Jebate otkrte mi. tajnu vašeg uspjeha ja sam prestal i pušiti i piti vodu i sve manje s..s upražnjavam al se alkohola tj pive nemrem rešiti 8} 😁😁😁😁🫣
|
By ozzy79 in Sezona 72 🏀:
Stari moj,pa kaj je to? Ja isto,več 15 godinica. Kak smo mi uzorni Zagorci! O:) XD
|