By Brejofor in 72:
Trzymać kciuki dzisiaj . Puchar idzie do II.1 🥳🥳🥳
< La La La La La laaaaa La La La laaaaa> 🤪
|
By Ravv in 72:
Teraz cieszę się, że nikt z moich nie został powołany do Allstars. Mocno bym się wk***ł, gdyby zamiast przygotowywać się z zespołem do jutrzejszego meczu, trzec
|
By Shugyosha in 72:
Wracając do finansów bo all stars dalej trwa, skoczyło mi na tyle:
Łączna sprzedaż gadżetów klubowych:$ 147 135
|
By Shugyosha in 72:
Może tyle dogrywek jest ")
|