By Ino in Sezon 70:
Okropny mecz w naszym wykonaniu, nie trafiona taktyka oraz brak pomocy innych graczy niż nasz obwodowy. Jak wszystko dobrze pójdzie to widzimy się w finale. Trz
|
By Joker in Sezon 70:
Dzieki za arcy ważny mecz i za walkę. Sam nie wiedziałem czy jest siła w zespole zeby powalczyć na wyjeździe z liderem ligowym 10-0 przed dzisiejszym meczem. Do
|
By Astarotte in Pogaduchy:
No jak najbardziej. W tej lidze doświadczenie jest na najwyższym poziomie. Chyba na krótko tu zawitam Bo Ostrołęka zbotowała chyba już po meczu ze mną. więc alb
|
By janoxxxx in Pogaduchy:
Siema wszystkim. Joker jestem najlepszym dowodem na to, że da radę awansować tanim kosztem w ostatnim sezonie. Miałem dodatni bilans tygodniowy przez cały sezon
|