BuzzerBeater Forums

Slovenija - III.5 > sezona 30 redni del

sezona 30 redni del

Set priority
Show messages by
From: gapec

This Post:
00
268055.10 in reply to 268055.7
Date: 03/21/2015 10:20:24
Overall Posts Rated:
2727
Elastični efekt, je to, da če ima npr. center Met pod košem (MPK) 10 in obrambo pod košem (OPK) 14, bo ob treningu OPK preskočil tudi MPK. Nekaj takega. Splača se izkoristiti, ker jaz sem recimo na začetku treniral 1-2 tedna en skill pa potem zamenjal, da so bili vsi na približno enaki ravni. Z elastičnim efektom je vse dosti hitreje, ker dobijo več skillov. Moj center Lavre je v zadnjih tednih 7 tednov treniral OPK in v tem času preskočil 3x pri drugih skillih in 4x pri OPK. Če bi trening spremenil ob vsakem preskoku, bi po 7ih tednih manj napredoval. Naredil bi 3 preskoke (po dveh tednih v OPK, še po dveh tednih v MPK in ptoem v še v skoku).

From: gapec

To: olib
This Post:
00
268055.11 in reply to 268055.8
Date: 03/21/2015 10:22:10
Overall Posts Rated:
2727
Meni trening ne vzame veliko časa. Ponavadi med vikendom poklikam za vse tri tekme v naprej in posebej pazim ,da vsak treniranec dobi 48 minut. Se mi zdi da bi mi več časa vzelo stalno gledanje padanja skillov in staranja ter iskanja novih in novih zamenjav za starčke hehe :) Samo moj pogled :)

From: gapec

This Post:
00
268055.12 in reply to 268055.9
Date: 03/21/2015 10:24:25
Overall Posts Rated:
2727
Zanimivo poročilo lige, bravo!
Kakšno poročilo o odigranih tekmah bi lahko vsak (ki se mu da) napisal že po rednem delu. Jaz po vsakem rednem delu počekiram vse rezultate tekem in jih razdelim med pričakovane zmage/poraze in med nepričakovane zmage/poraze.

From: olib

This Post:
00
268055.13 in reply to 268055.12
Date: 03/22/2015 02:33:32
Overall Posts Rated:
22
se strinjam z tabo,samo ko pa ni casa ,osebno preletim razultate, nastavim postavo,pregledam ce kaj novega na forumu in to je to ,ves sluzba ,pa mali dojencek ,pa boljsa polovica ,dan bi moral imet 35 ur da bi vse utegnil hi hi hi,ampak bo se nekako,kar se tice moje ekipe zaenkrat vse po planu samo finance so vsak teden v rdecem tako privat kot tudi v ligi hi hi hi ,kaj mislis kdo bo sel naprej v 2.ligo ,ona skupina se mi zdi tezja koz nasa lp olib

From: Blazk96
This Post:
00
268055.14 in reply to 268055.1
Date: 03/23/2015 18:07:06
Overall Posts Rated:
00
Kar se mene tiče sem z igralci zadovoln, v ligi pa tko al tko niti nimam nobenih ciljev in mi ni pomembn če zmagam al pa zgubim, ker mi je prioriteta razvoj centrov. Sicer sm mal zgubu navdušenje nad BB, vendar vsak tedn najdem cca. 20 min da nastavm prijatelsko, postave za cel tedn in trening.
Glede napredka igralcev sm najbl zadovoln z Li Chaoming-om, ki praktično vsak tedn dobi +1/+2 skilla, mn zadovoln pa sm z ostalima, ki pa bosta čez par sezon tut že vrhunska(upam).
Tem k pravte, da nimate časa za BB priporočam, da se na acc prjavte čez vikend, ker se da takrt vse narest. Razumem da težko najdete čs, sj tut js mam probleme, ker sm zadn letnik gimnazije pa še treneram 6x na tedn in vem kko se počutte ampak mislm da ne glede na vse vsak lahko najde 20 min prostga časa na tedn..

p.s.: tem k ciljate na preboj v višjo ligo priporočam, da to dosežete v naslednjih dveh sezonah, ker bom pol že js na čelu lestvice v naši ligi.. :)

This Post:
00
268055.15 in reply to 268055.14
Date: 03/30/2015 13:06:33
Overall Posts Rated:
00
Za 2 sezoni sem jaz na vrsti pa potem ti :)
Gradim predvsem na zunanji liniji (2ma igralcema je že uspelo preboj v mladinsko reprezetanco). Pričakujem, da bom za 2 sezoni imel ekipo, ki se bo borila za drugo ligo

From: olib

This Post:
00
268055.16 in reply to 268055.15
Date: 03/30/2015 15:50:25
Overall Posts Rated:
22
vsem vam zelim obilo srece in potrpljenja ob vasih ciljih ,morat vedet da je tu se enekaj drugi hekip

From: Blazk96
This Post:
00
268055.17 in reply to 268055.9
Date: 04/22/2015 11:29:49
Overall Posts Rated:
00
Evo 30. sezona se je tudi uradno končala. Sam sem z razpletom precej zadovoljen, saj sem dosegel za moje razmere solidno 6. mesto v konferenci in nato po treh tekmah tudi obstal v ligi. Nazadovati sicer nisem mogel a sem v teh treh tekmah pridobil še kar nekaj denarja, kar mi bo zelo pomagalo čez nekaj sezon, ko se bom potegoval za napredovanje.
Predvsem me veseli velik napredek mojih treh mladih centrov, ki so se v tej sezoni že kar precej razvili in bo v naslednjih sezonah vsaj kakšen zaigral za U21 reprezentanco, kar se tiče nabora letos ne pričakujem nekih zelo dobrih igralcev, saj nisem uspel odkriti nobenega igralca z potencialom petih zbezdic.

Cilji za naslednjo sezono so dokaj identični letosšnji, saj bo glevni cilj še vedno trening mladincev, kar se tiče lige pa ciljam nekje na 5. ali 6. mesto v konferenci..

Last edited by Blazk96 at 04/22/2015 11:31:41

From: gapec

This Post:
00
268055.18 in reply to 268055.17
Date: 04/25/2015 13:26:33
Overall Posts Rated:
2727
Tako, sedaj pa je sezona končana tudi za finalista. Čestitke klubu Ainmosni, v četrto gre rado očitno :) Srečno v 2. ligi!

Letos je bil moj cilj končnica, kar sem tudi izpolnil, a nekaj grenkega priokusa vseeno ostaja zaradi 3. mesta, ki ga nisem uspel doseči. Kljub temu je bila sezona dobra, vsi treniranci so lepo napredovali. Tudi na rezultatih tekme se je poznalo, da smo letos praktično celo sezono trenirali obrambo.

Vsako sezono grem malo po rezultatih tekem celotne sezone in letos sem takoj ugotovil, da je bilo 'nepričakovanih' porazov PREVEČ.
Ena od tekem je proti Mi@mi Heatom, ki sem jo zaradi podcenjevanja izgubil. Podobno sem izgubil tudi prvo tekmo te sezone proti BC Brecko.
Tudi drugo tekmo proti BC Brecko sem izgubil, a to zato, ker sem pozabil nastaviti postavo. Podobno se mi je zgodilo tudi na pokalni tekmi, ki sem jo igral proti 2. ligašu, a bi jo skorajda z lahkoto zmagal (cel teden so v ligaških tekmah nosilci počivali, njemu pa nonstop igrali...). Škoda, a tako pač je.
Se že veselim naslednje sezone!

From: Insomnia

This Post:
00
268055.19 in reply to 268055.18
Date: 04/26/2015 03:53:01
Ainmosni
II.4
Overall Posts Rated:
207207
Second Team:
Homines ex spatio
Hvala, Gapec. In čestitke vsem, ki ste se trudili in igrali, saj je samo tako igra zanimiva. MIslim, da sem obljubil nekaj refleksije na koncu sezone - in ja, vesel bom, če se še kdo pridruži.

Po treh zaporednih izgubljenih finalih je bil moj cilj seveda napredovanje. Ekipa je bila od samega začetka močna in edina tekma, ki sem jo nepričakovano izgubil, je bila v pokalu. Praktično celo sezono sem bil na preži za kvalitetnim branilcem, ki bi mi v finišu sezone dodal nekaj možnosti. Na koncu sem ga dobil, le njegova vzdržljivost (stamina) je bila v riti, komaj druga stopnja. No, vseeno se je v drugi finalni tekmi odlično odrezal, ko se mi je kot vsako sezono v finalu poškodoval eden ključnih igralcev.

Sedaj, ko je konec, lahko več povem o svojih neposrednih tekmecih v izločilnih bojih.

Gapec praktični ni imel možnosti, saj je njegov najboljši igralec komaj kaj boljši od mojega najslabšega. Vseeno se je dobro postavil in v gosteh pri meni celo dobil eno četrtino. Vse je podredil špekulaciji, da bom napadel z zunanjimi, kar čisto po sreči nisem naredil. Ni bil daleč od presenečenja.

Selnica je bila druga pesem, saj je njegova prva peterka prekašala mojo. Na srečo pa je naredil napako in šel v igro z normalno zavzetostjo. Sam sem šel na polno in dobil za dvanajst točk. Mogoče sem ga uspel preslepiti v ligaški tekmi, ki je preoti njemu namenoma nisem odigral v polni postavi, da bi skril dva svoja aduta. Pol sezone sem se zavedal, da bo on najhujši tekmec in prav sem ocenil.

Hudodelci so finale izgubili že pred nekaj tedni, saj bi morali pred izločilnimi boji okrepiti ekipo s kakšnim izkušenim močnim notranjim igralcem. Z izjemno zunanjo linijo in samo solidnimi igralci pod košem je bilo jasno, kaj je za narediti. 3-2 cona in napad pod koš, taktika, ki je tudi v gosteh nisem zamenjal. Drugo tekmo sem spremljal v živo in mi je postalo kar vroče, ko se je zadnje minute začel hitro bližati in ni manjkalo malo, pa bi me dobil. Mogoče če bi bil bolj drzen in napovedal moj napad?

Še ena o ligi. Tudi letos je bila zanimiva, kar nekaj zanimivih igralcev je bilo, ki ste poskušali najti unikatno pot do zmag. Vidi se tudi, da se nas večina še uči in delamo včasih velike napake.

Evo, cel roman je že, kdo bi si mislil. Jasno, da imam o vsakemu svoje mnenje, ampak čas je, da tole zaključim. Če kdo želi kakšno bolj osebno mnenje, mi seveda lahko piše.

Veliko sreče in zabave v naslednji sezoni vam želim, pa dober draft, jasno.

From: borut13

This Post:
00
268055.20 in reply to 268055.11
Date: 09/18/2015 09:22:30
KK Ihan-Dobravica
SKL
Overall Posts Rated:
00
Second Team:
KK Ihan-Dobravica II
c