Dzień 6 (Wtorek 1 Maj 2018) : Występy za pośrednictwem http://www.buzzer-manager.comWyniki kolejkiAnwil Yelonki 90 -
B.C. Wrocław 102MATRIX 13 92 - Joga Bonito 77
Companeros 62 -
Fenicja 113GORZOWSKI TEAM 90 - The In Your Face Dunkers 87
PGE Dębe 72 - KK Nowa Wieś 38
Victoria Koszalin 75 -
Święcany Dziki 96Boston Boston Celtics 91 - AlphaWolf 74
Ghrum 100 -
Legion W-wa 118Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 118 : Legion W-wa
Zbiórki : 59 : B.C. Wrocław
Asysty : 28 : Fenicja
Przechwyty : 11 : Święcany Dziki
Zablokowane rzuty : 11 : PGE Dębe
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 44 : T. Kazmierczak (B.C. Wrocław)
Zbiórki : 20 : G. Leśmian (B.C. Wrocław)
Asysty : 8 : E. MacIlvora (AlphaWolf)
Przechwyty : 4 : J. Pieniak (KK Nowa Wieś)
Zablokowane rzuty : 5 : J. Gavilán (B.C. Wrocław)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : Z. Sun Wei (B.C. Wrocław) (29 Punkty, 7 Zbiórki, 4 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty), M. Osric (Legion W-wa) (31 Punkty, 5 Zbiórki, 2 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 32
Shooting Guard : T. Kazmierczak (B.C. Wrocław) (44 Punkty, 6 Zbiórki, 4 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 36
Small Forward : T. Vidaković (PGE Dębe) (24 Punkty, 15 Zbiórki, 1 Asysty, 1 Przechwyty, 4 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 33
Power Forward : H. Jaaksoo (The In Your Face Dunkers) (23 Punkty, 13 Zbiórki, 3 Asysty, 3 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty), M. Novaković (Anwil Yelonki) (27 Punkty, 10 Zbiórki, 3 Asysty, 0 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 33
Center : B. Rairiz de Veiga (MATRIX 13) (31 Punkty, 6 Zbiórki, 1 Asysty, 1 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 35
MVP kolejkiT. Kazmierczak (B.C. Wrocław) (44 Punkty, 6 Zbiórki, 4 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 36
Najsłabszy występ kolejkiH. Orsztynowicz (KK Nowa Wieś) (6 Punkty, 4 Zbiórki, 3 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -8
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : C. Starks (Joga Bonito), J. Stronski (KK Nowa Wieś) : 6 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : F. Badurski (PGE Dębe), J. Jureczko (MATRIX 13) : 6 Faule
Iron man : J. Godles (Joga Bonito), J. Karwala (Joga Bonito), G. Lomax (B.C. Wrocław), Z. Sun Wei (B.C. Wrocław), J. Gavilán (B.C. Wrocław), T. Kazmierczak (B.C. Wrocław), G. Leśmian (B.C. Wrocław), S. Mbekeni (Victoria Koszalin), B. Ðokaj (Victoria Koszalin), G. Kosoi (Ghrum), M. Korzonek (PGE Dębe), A. Dębowski (PGE Dębe), L. Grosz (PGE Dębe), H. Orsztynowicz (KK Nowa Wieś), K. Juzwa (KK Nowa Wieś) : 48 Minuty
Snajper : T. Kazmierczak (B.C. Wrocław) : 6 3 punkty
Najlepszy zawodnik : S. Marasca (Legion W-wa) : Ocena : 17.5
Najsłabszy zawodnik : S. Myrcha (KK Nowa Wieś) : Ocena : 2.0