BuzzerBeater Forums

Eesti - II.2 > 39!!

39!!

Set priority
Show messages by
From: kastan
This Post:
11
288555.1
Date: 07/19/2017 05:35:19
Overall Posts Rated:
216216
Kuigi suvi võib ju ka BB-s muljetada. Tegin teema.

Mul tegelikult oli võistkond koos hooaja alguses. Aga siis vaatasin müüki tulnud noori Jer-i pikkasid ning tekkis mõte, et noorendaks omal ära viimased vanurid. Panin 2 vanurit müüki ning 3,5 miljoni kandis vahenditega jäi natuke puudu kallimast mehest.

Edasi aga oli tagameeste seis nii kehva, et pidi miinimumprogrammi võtma. Kuni Amani ostuni, kes roteerub ka väikeseks ääreks vajadusel. Esimene võõrsil võit ka nüüd kirjas, kuigi tuli raskelt. Võitlus keskmistel positsioonidel on päris kõva, seekord tahaks ise platseeruda ka kõrgemal kui 7-s hooaja lõpus.

Hetkel erilist sügavust võistkonnas ei ole ning pikad jäävad veel teiste ässadele kohati alla. Aga vanuse poolest noor ja hakkaja tiim koos. Kogub iganädalaselt väikese plussi ka.

From: aiverson

This Post:
00
288555.2 in reply to 288555.1
Date: 07/21/2017 13:33:09
Overall Posts Rated:
22
Kuidagi vaiksed mängijad on siin jah. :D

Ise olen meeldivalt üllatunud, et hetkel selline seis on. Eks punase poole top 4ga mängud alles ees, aga loodan sealt mõne ära napsata. Mitu hooaega järjest juba karikas väga halb loos olnud, phmst teises ringis juba esimese või teise liiga vastane. Aga eks saabki rohkem keskenduda liigale.

From: BwBSoft
This Post:
11
288555.3 in reply to 288555.2
Date: 07/22/2017 18:57:53
BC NotSoSoft
III.1
Overall Posts Rated:
6363
Ei olnud täna seda õnne. Meeskond tuli raskest seisust välja, aga viimane sõna jäi ikka vastastele. Lisaks VT vigastusele jätsin veel ühe põhimehe rivistusest välja, et oleks ka karikas kedagi mängu panna. Lootsin, et tuleb ära, aga läks nii. Teised selle nädala mängud tahaks ikka ära võita. Eks paistab.

Hooaeg ise on seni olnud hea. Nagu mul ikka kipub minema, siis hooaja esimese mängu kaotasin kindlalt, teised 2 kaotust on napid olnud. Karikas ka pole hirmkõvasid vastaseid tulnud. Proovin ikka võidulainel püsida nii liigas kui karikas.

From: Elumees
This Post:
33
288555.4 in reply to 288555.1
Date: 07/24/2017 18:48:42
heeringas
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
184184
Second Team:
Qatar Bulls
Rääkides endast ka, siis tuleb tunnistada, et heeringa fännid ja töötajad on meeldivalt üllatunud, et meeskonda selline edu on saatnud. Plaan oli ikka mõned mehed välja vahetada ja siis 1-2 hooaja pärast suurt mängu mängida. Aga kui meeskonda selline edu saadab nagu senini, siis raske kellegile öelda, et sina pole siin meeskonnas enam oodatud ja otsime sulle asendust. Muidugi suve fenomen tabas ka mind eelmine nädal, minutid jooksid nii metsa, et siit välja tulemiseks läheb ilmselt veel mõni nädal aega, meeskonna DMI tegi täpselt 2x languse. Igal asjal muidugi ka hea külg, täna sisse logides avastasin, et näe karikas saigi meistriliiga tiim kotti pistetud. Kuigi loos toob karikas kõik mängud koju, siis nüüd tundub natuke liiga suur amps vastas olevat. Siiski säärane edu on ka meeskonna juhid "kriisi koosolekule" kokku kutsunud ja pannud juba fantaseerima, et mis siis kui see peaks hooaja lõpuni kestma, kas ja kuidas on meeskond valmis teisi playoffides üle kavaldama. Senini aga võtame mäng korraga ja hääletame mehi all star mängule.

From: Elumees
This Post:
00
288555.5 in reply to 288555.4
Date: 09/23/2017 16:11:02
heeringas
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
184184
Second Team:
Qatar Bulls
Wohoo!
Ja ongi tõeks saanud see, et heeringas hakkab mängima kõrgliigas. Vinge tunne!
Tegelikult tahtsin hõisata juba peale Pärnu Ahvide võrratut playoffide esimest ringi. See tähendas, et sain koduväljaku eelise omale. Uskusin, et mul on parim meeskond, aga seda võimalikku võõrsil mängimist finaalis siiski kartsin. Tegelikult lootsin, et BC NotSoSofti manager võib äkki Silver-State Warriorsi üllatada, aga see üllatus tuli veel varem. Ühe õnnetus on teise õnn ja seekord läks kõik tõesti hästi. Sõber soovitas, et ei maksa kohe hõisata ja nii käitusingi, teadsin, et buzzeris võib kõike juhtuda. Teadsin, et teiste võimalus on pigem ennustades ja seekord õnneks ei läinud ennustused mu vastu täppi. Suutsin ise hoopis finaali teises kohtumises taktikaga täppi panna.
Uus hooaeg saab huvitav olema ja katsun püsima jääda, et teid siis juba kõrgeimal tasemel oodata.

Kõrgliigas näeme!

From: BwBSoft

This Post:
11
288555.6 in reply to 288555.5
Date: 09/24/2017 06:48:23
BC NotSoSoft
III.1
Overall Posts Rated:
6363
Õnne võidu puhul!

Polnud mul õnne vormidega ja see ei jätnud mulle ka suurt valikut taktika valimisel. Muidugi lootsin kodumängu võita, et siis viimases mängus midagi ulmelist proovida ja õnne peale loota. Aga eks tugevam võitis ja tuleb järgmine hooaeg uuesti proovida.