BuzzerBeater Forums

BB Poland > Ciekawostki w BB vol 2

Ciekawostki w BB vol 2

Set priority
Show messages by
From: Siwy

This Post:
11
292708.91 in reply to 292708.88
Date: 09/14/2018 17:52:17
Overall Posts Rated:
15061506
Zapytam się innych GMów, co o tym sądzą. Wydaje mi się, że niestety, nasza polityka mówi, że nie możemy z tym zbyt wiele zrobić, ale chcę się jeszcze upewnić.
Na pewno nie podoba mi się też taka forma protestu, która, niezależnie od tego, kto zaczął, tylko nakręca konflikt, i którą można odebrać jako próbę szantażu. Myślę, że na razie powinniśmy zamknąć na ten temat dyskusję i wrócić do niej, gdy dowiem się, czy coś można z tym zrobić.

Last edited by Siwy at 09/14/2018 17:59:13

Leniwy, stary, wyliniały kocur. Czasem jeszcze zerknie na polskie tłumaczenia.
Message deleted
From: gooziec

This Post:
11
292708.93 in reply to 292708.92
Date: 09/15/2018 02:46:09
Overall Posts Rated:
542542
Zostało to zrobione w 'dziecinny' sposób ze względu na fakt, żeby każdy mógł zobaczyć CAŁĄ rozmowę i sam ocenić kontekst! Nie chciałem wrzucać tylko screenów z jego wyzwiskami i płakać jak dziecko 'MAMA a on mnie wyzywa'.


Sorry, ale ja to właśnie tak odebrałem jak płacz dziecka.
Akanders zachował się bardzo zle. Jeżeli to sie powtarza (coś mi mówi, że sam też nie jesteś całkiem bez winy) to powinieneś zgłosić to GM. Jeżeli GM nie podejmuje działań, to zgłaszasz to wyżej. Nie wiem czy GM ma możliwość reakcji, ale pozwól im działać, a jak nie działają to zgłaszaj odpowiednim przełożonym. Teraz to wygląda jak próba wywierania presji na GM i próba samosądu. Uważam, że nie ma sensu wywlekanie takich utarczek na forum publiczne.

Message deleted
Message deleted
From: MyCu

This Post:
55
292708.96 in reply to 292708.95
Date: 09/15/2018 05:57:27
Toruńskie Twarde Pierniki
III.8
Overall Posts Rated:
106106
Second Team:
Twarda Akademia
Na czacie meczowym gości zazwyczaj nie więcej niż 10 osób. Jest nas z miesiąca na miesiąc coraz mniej. Zamiast normalnie funkcjonować bez żadnych konfliktów w zgodzie, to wolicie sobie ubliżać i się o coś spinać. Powinniśmy się trzymać razem A tym bardziej użytkownicy, którzy grają po 30 sezonów i są ostoją polskiej społeczności BB.

Jedziemy wam wpierniczyć! ;)
Message deleted
Message deleted
Message deleted
Message deleted
From: Siwy

To: Siwy
This Post:
00
292708.101 in reply to 292708.91
Date: 09/15/2018 09:33:15
Overall Posts Rated:
15061506
Może powtórzę jeszcze raz - nie życzę sobie dalszej kontynuacji dyskusji pomiędzy wami, dopóki nie omówię sprawy z innymi GMami. Usunąłem wasze posty, bo obawiam się, że mogą one zahaczać o takie sprawy, jak ataki osobiste lub podważanie decyzji GMów (Campos, patrzę tutaj na ciebie) - czyli rzeczy zabronione w regulaminie forów BB. Prawdopodobnie przesadzam, ale wolę chuchać na zimne.
Nie chcę rozwiązywać waszego konfliktu przez stosowanie drastyczniejszych kroków. Obie strony mogłyby zrobić coś, by powstrzymać rozwój kłótni (akanders - za łatwo dajesz się prowokować, używasz zbyt ostrych słów, Campos - traktujesz zachowanie akandersa w charakterze wymówki).
Przypominam, że dopóki sprawa nie ucichnie, będę znacznie ostrzej moderował forum.

Last edited by Siwy at 09/15/2018 09:35:44

Leniwy, stary, wyliniały kocur. Czasem jeszcze zerknie na polskie tłumaczenia.
Advertisement