BuzzerBeater Forums

Slovenija - I.1 > Sezona 43

Sezona 43

Set priority
Show messages by
This Post:
11
294808.17 in reply to 294808.16
Date: 9/2/2018 2:49:50 AM
Ainmosni
II.4
Overall Posts Rated:
207207
Second Team:
Homines ex spatio
Ja, Kerlci se mi prav smilijo. Toliko truda, pa nobenega uspeha z izpadom In to kljub pomoči, ki bi mu jo vsi radi ponudili . Ampak danes sem nenadoma ugotovil, kje je težava. Deschampsu ni nihče povedal, da se izpade na drugem koncu lestvice, torej "spodaj", ne "zgoraj"!!!
Drugače pa se pridružujem mnenju, da sta strani med seboj izenačeni, le da sem mnenja, da je načeloma rdeča stran šibkejša od modre (častna izjema na rdeči strani je le rudar). Malo glede na občutek, malo pa tudi po medsebojnih rezultatih, saj imamo kar 12 zmag manj...
Sam sem s sezono zadovoljen, čeprav se mi zdi, da se moram tokrat zahvaliti sreči, še posebno v zadnjem tednu, ko sem dobil eno tekmo s trojko ostarelega igralca, drugo pa za pičle tri točke. Če prištejem še eno, ki sem jo dobil za točko iz začetka sezone, je že kar jasno, da moram opraviti nekaj žrtvenih daritev. Sicer pa je že nekaj sezon cilj trening in tudi tole ni nič drugače. Upam, da bodo sadovi tega pristopa vidni čez sezono ali dve. Kratkoročni izziv pa seveda ostaja isti: obstati

Last edited by Insomnia at 9/2/2018 2:52:02 AM

This Post:
00
294808.18 in reply to 294808.17
Date: 9/2/2018 3:21:29 AM
kk rudar 1978
SKL
Overall Posts Rated:
3636
Ja prav zanimivo bo videti kako se bodo Kerlci sedaj lotili dveh pokalnih tekem ko so že na prvenstveni tekmi igrali z prvo peterko,kljub temu ,da jim je pomembnejše pokalno tekmovanje kot so zapisali.

This Post:
00
294808.19 in reply to 294808.18
Date: 9/2/2018 5:38:09 AM
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14971497
Second Team:
Kerlci II
Heh, ja zaenkrat smo še prvi, a pred Trojko na 5. mestu imamo samo 3 zmage prednosti, ob razprodani ekipi bo tudi koš razlika hitro kopnela tako da mogoče samo 2 zmagi. Torej, če se uprava odloči za izpad, bomo tudi izpadli Imamo po moji oceni še kakšni dve zmagi fore.

Sem pa včeraj res pozabil nastaviti postavo in odigral s prednastavljeno Upam, da bo ta lapsus šel mimo nekaznovan.

Last edited by Deschamps at 9/2/2018 7:38:23 AM

This Post:
00
294808.20 in reply to 294808.19
Date: 9/20/2018 1:16:28 PM
Ainmosni
II.4
Overall Posts Rated:
207207
Second Team:
Homines ex spatio
Čestitam kerlcom ob osvojeni zlati kanti! Ni slabo za ekipo, ki razmišlja o izpadu

Kerlci so opravičili vlogo velikega favorita in v nobenem trenutku lovorika ni bila ogrožena. No, šampanjec se odpira tudi pri Ainmosnemu, kjer v garderobi Lavrac razlaga, da so se mu uresničile življenjske sanje igrati proti svojemu idolu. Mlada ekipa je dosegla največji uspeh v zgodovini kluba, čeprav je - roko na srce - celoten letošnji žreb šel zelo na roke Ainmosnemu, dodati pa je potrebno še kanček sreče pri zmagi za 1 točko proti Savljam... s trojko v zadnji sekundi, če se še prav spomnim.

Še enkrat čestitam!

This Post:
11
294808.22 in reply to 294808.21
Date: 9/20/2018 2:16:25 PM
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14971497
Second Team:
Kerlci II
Hvala obema za čestitke! Ainimosnemu pa bravo za prvo lovoriko v "članski" konkurenci

Ja, v pokalu se nam je spet poklopilo. Presenečenja v osmini - rudar se je uštel proti oboževalcem belih hodcev, Pigsi pa so izgubili proti nevarnemu docholidaju, ki pa potem proti nam začuda ni igral na polno, ter nam s tem res odprl pot do naslova. Kasneje smo morali samo še paziti da lovorike ne izpustimo iz rok.

Tako ostaja vprašanje, ali naj se ekipa poslovi na vrhuncu, ali pa bi morda vseeno kovali železo dokler je vroče. Verjetno vseeno sledi razprodaja, razen če v soboto ne premagamo Pigsev in noben od nosilcev ne bo prodan po trenutnih cenah ali pa bo po današnji noči pridržan na policijski postaji na streznitvi.

Last edited by Deschamps at 9/20/2018 2:24:17 PM

This Post:
00
294808.24 in reply to 294808.23
Date: 9/22/2018 2:31:05 PM
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14971497
Second Team:
Kerlci II
No, kot kaže letos še ne bomo izpadli... Bi pa do današnje tekme še brez problema hehe

Zdaj je pač treba počakati, a se bo kdo od nosilcev prodal ali ne. Saj nevem,kaj naj si želim. Med favoriti vlada precejšnja negotovost. Vprašanje, kako hitro se bodo okrepili Pigsi, ter ali bo rudar v končnico vstopil s trenutno ekipo. Docholidaj izgleda, da ima ekipo za nekaj časa sestavljeno. Atributi moje ekipe so bili razkriti, a mislim, da kakšnih hudo pomembnih zaključkov nasprotniki iz tega ne morejo potegniti. Morda se okrepi še kdo, par moštev potrebuje samo eno vrhunsko okrepitev in dobili bomo novega contenderja.

Po drugi strani bo v moštvu potrebno storiti nekaj glede hierarhije. Letošnja sezona bo (morda) prva po sezoni 27, ko najboljši strelec Kerlcev ni bil Francelj Berlak! Očitno z leti ego malo usahne, kajti garant je še vedno najboljši igralec moštva Bo treba parkrat odigrati organiziran napad, da se stvari postavijo na svoje mesto.

This Post:
22
294808.25 in reply to 294808.24
Date: 10/5/2018 2:24:16 AM
Ainmosni
II.4
Overall Posts Rated:
207207
Second Team:
Homines ex spatio
Še en krog do konca, na forumu pa zatišje. Za rdečo stran to ni nič nenavadnega. V zadnjem krogu ni pričakovati kakšnih posebnih senzacij, pozicije so dobro utrjene, Docholidaj in Rudar pa brusita nože za mali in veliki finale. Na levi strani tabele je precej drugače, gneča v vrhu je velika. Odloča se o najboljšem izhodišču. Vseeno težko verjamem, da bodo pujsi spustili 24 lakerse h koritu. Mogoče pa bo bitka za 5. mesto kaj bolj vroča? Mah, ne verjamem, obe ekipi imata v borbi za obstanek že zagotovljeno prednost domačega terena.
Si kdo upa kaj napovedati? Malo sem klikal nazaj in mislim, da že kar nekaj sezon ni bilo take izenačenosti v vrhu. Vseeno so po mojem kandidati samo trije. Zimzeleni pujsi, jezerniki in znameniti revolveraš. Ostali že spuščajo sveži veter v moštvo. No, razen Rudarja, ki prodaja svojo ekipo že dolgo časa, ampak je njegova ekipa nekako vseskozi ista. Samo sline se mi cedijo po skilih igralcev o katerih lahko samo sanjam . Mogoče pa nam samo kaže svoj razkošni talent?!?! Se pravi, štirje kandidati za vrh, brez izrazitega favorita.
Pri borbi za obstanek tudi ne pričakujem presenečenj. Predvidevam, da bodo prednosti domačih igrišč obranjene.
Zdej pa hitr v službo
Drž'te se in čim manj poškodb vam želim.

This Post:
22
294808.26 in reply to 294808.25
Date: 10/5/2018 4:17:14 AM
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14971497
Second Team:
Kerlci II
Jaz vidim v borbi za naslov predvsem Pigse in docholidaj.

Nekako dvomim, da bodo jezerniki uspeli premagati Pigse, čeprav sta trenutno moštvi po zmagah izenačeni in se bosta jutri udarili za prvo mesto v konferenci. Zanimivo bo videti, kakšna bo zavzetost obeh moštev na tej tekmi. Seveda, po eni strani se je treba šparati za končnico, ampak zmagovalec poleg domačega igrišča najverjetneje dobi oslabljene in lahko premagljive Kerlce, poraženec pa se bo proti povratnikom vseeno moral kar namatrati, do takrat Križnič in Hren najverjetneje ne bosta prodana.

Na drugi strani gre seveda pričakovati obračun Rudarja in docholidaja. Ja, tudi rudar ima brez dvoma izvrstno ekipo, čeprav zaenkrat zadnji okrepitvi Khubulava in Manzolini še nista prepričala. Vsekakor je pričakovati nepate finale konferenc in seveda finale, medtem ko bo prvi krog končnice najverjetneje dokaj dolgočasen.

V boju za obstanek nikakor ne gre pozabiti na pretkane Matematike, ki so se še vedno nekako izvlekli in so v SKL-ju že od sezone 19, če je bil moj hitri pregled natančen. Tudi Tivoli in Helios imata zagotovo svoje načrte. Nevem zakaj se Croatoansi ženejo z normalno zavzetostjo že dolgo časa, tako da proti Matematikom ali tudi Tivoliju jih ne postavljam v vlogo favorita.

Last edited by Deschamps at 10/5/2018 4:19:34 AM

This Post:
00
294808.27 in reply to 294808.26
Date: 10/10/2018 11:57:56 AM
Overall Posts Rated:
122122
Croatoansi imajo probleme z daljšo odsotnostjo lastnika, ki je, kot pravijo govorice, dal ekipi zgolj napotke za zadosten trening trem trenirancem, pustil pa vse ostalo. Najverjetneje bodo o vrnitvi v prvo ligo razmišljali, ko se lastnik vrne k intenzivnemu upravljanju kluba :)

Advertisement