BuzzerBeater Forums

Slovenija - I.1 > Sezona 53

Sezona 53

Set priority
Show messages by
From: JJ team

This Post:
11
308944.18 in reply to 308944.17
Date: 04/18/2021 05:06:09
J&J team
II.4
Overall Posts Rated:
9797
to pa je bila zanimiva četrtina. A jaz še proti botu v pokalu kljub predvidevanju nimam tako dobre obrambe ;)

From: peter37
This Post:
33
308944.19 in reply to 308944.18
Date: 06/07/2021 18:19:41
ocean37
III.4
Overall Posts Rated:
3838
Second Team:
Zg. Gruškovje
Čestitke povratnikom za pokalni naslov!
Vsaj do konca sezone bodo aktualni državni in pokalni prvaki ;)

From: Mr.X

This Post:
00
308944.20 in reply to 308944.19
Date: 06/10/2021 09:15:06
The Return
II.3
Overall Posts Rated:
6464
Hvala ! :)

From: Katana
This Post:
77
308944.21 in reply to 308944.20
Date: 06/28/2021 00:53:01
Šmartno Afera Šmarna gora '02
II.1
Overall Posts Rated:
7777
Čestitke J&J teamu za težko finale. Iskreno sem pred končnico glavne tekmece videl na naši strani in mislim, da bi bilo katerikoli ekipi iz druge konference pri nas težko priti že v končnico, v kolikor bi bile vse štiri ekipe (še Pigsi, Leno in Return) ves čas v svojih polnih postavah. Seveda sem že dokaj kmalu videl, da si za uvod res ne želim Pigsov, mogoče bi se jih lahko s kakim taktiziranjem lahko rešil, a sem igral športno, kar se je na koncu obrestovalo. Me je pa vseeno teplo, da sem tako proti Pigsom kot proti Lenotu igral bolj zavzeto, drugega kljub domačemu terenu nisem upal, in tako je bil finale zelo zelo izenačen in J&J je z vseslovensko ekipo bil res trdoživ nasprotnik. Mene so res jezili nekateri moji igralci, ki se pri osebnih napakah niso znali brzdati, kar je v prvi tekmi vodilo do slabih minut in kasnejše slabe pripravljenosti, na drugih dveh tekmah pa do trepetanja za zmago.

Končno smo osvojili tudi ta ligaški naslov. Moram reči, da je šel tok razvoja igre prav zoprno nasproti moji gradnji ekipe. Najprej naredijo sto in eno pohitritev treninga ravno ko so moji treniranci že mimo mladinskih let. Če bi to videl, bi seveda gledal za igralci z višjim potencialom, saj moji treniranci so zelo dobri, ampak niso tako dobri, kot bi bili, če bi trening ostal počasnejši (napram ostalim seveda). Potem gredo v to spreminjanje taktik ravno ko dodobra zaključim svojo ekipo, ki najbolje igra pod koš. No, vseeno je uspelo, čeprav mislim, da bi brez kakšne poškodbe lahko zmagal tudi že kdaj prej, boli predvsem to, da sem dobil poškodbo igralca ravno v moji prvi sezoni v SKL-ju, ko potem nisem imel šans proti docholidaju v finalu, pa mislim, da bi ga sicer lahko premagal.

Naslednjih nekaj sezon bomo še poskusili osvojiti kakšno lovoriko, čeprav bo vedno težje, vidim, da so Slovenia Sunsi osvojili prav pregrešno drago ekipo, tudi pred FC Leno imam že dolgo neko strahospoštovanje, čeprav smo bili na medsebojnih dvobojih večinoma uspešnejši, je verjetno samo vprašanje časa, kdaj proti njim ne bomo več konkurenčni. Potem so seveda tu še vsi ostali, ki se redno potegujejo za vrh. Ko bodo igralci zares vstopili v veteranska leta, se pa lotimo novih izzivov.

Last edited by Katana at 06/28/2021 00:56:29

From: JJ team

This Post:
22
308944.23 in reply to 308944.21
Date: 06/28/2021 04:32:59
J&J team
II.4
Overall Posts Rated:
9797
Res čestitke za trdo prigarano zmago!

V finalu so potek tekem res močno krojile osebne napake, na drugi tekmi ti, na tretji tekmi jaz z ogromnim številom prostih metov. Žal se je pokazalo, da si vseeno imel toliko boljšo ekipo, da nisem imel resnejših možnosti. S celotno sezono sem zelo zadovoljen in upam, da mi z dodatnim napredkom trenirancev uspe v prihodnjih sezonah osvojit naslov s tole mojo vseslovensko ekipo. Žal počasi postajajo finance problem, ampak poskusiti je potrebno :)

Čestitke vsem za lepo sezono :)

From: Katana

This Post:
11
308944.24 in reply to 308944.23
Date: 06/28/2021 08:49:51
Šmartno Afera Šmarna gora '02
II.1
Overall Posts Rated:
7777

V finalu so potek tekem res močno krojile osebne napake, na drugi tekmi ti, na tretji tekmi jaz z ogromnim številom prostih metov.


Mene je predvsem jezil moj Avila na prvi tekmi, ko je proti tvojim rezervistom zdržal na igrišču točno 20 minut. Posledično je to precej pokvarilo formo Džusu za preostali tekmi.

Hkrati tudi nevem, zakaj jaz plačujem Laprincea 250 tisoč tedensko, pa še precej sem plačal za njegov nakup, če pa lahko tvoj Plišič odigra čisto enako dobro z okoli 50 skilli manj in 100 tisoč plače tedensko manj. Mogoče ga kar kupim :)

This Post:
33
308944.25 in reply to 308944.24
Date: 06/29/2021 10:25:31
FC Leno 2014
III.6
Overall Posts Rated:
7878
Second Team:
BC Leno 2019
Tudi z moje strani čestitke Šmartnemu za zaslužen naslov. V tej sezoni si res bil najbolj konstanten, z malce več tveganja bi se ti lahko izšlo še za kakšno dvojno krono. Verjamem, da nas boš v naslednji sezoni odlično predstavljal v BBL.

Kapo dol pa tudi JJ-u, proti mojim pričakovanjem si bil blizu celo presenečenju (vsaj zame) v finalu. Več kot zaslužena srebrna kanta, dejstvo, da ti je to uspelo z slovensko ekipo doda temu uspehu zagotovo še dodaten čar!

Kar se mene tiče znova sezona za pozabo. Dodatna motivacija, da se v naslednji še bolj potrudimo :)

This Post:
11
308944.26 in reply to 308944.25
Date: 06/30/2021 10:38:50
ocean37
III.4
Overall Posts Rated:
3838
Second Team:
Zg. Gruškovje
Čestitke Šmartnemu in JJ-u za odličen boj ter zlato in srebrno kanto!

Sam pa sem po dveh sezonah sreče s poškodbami tokrat doživel nesrečo. Igralec, ki sem kupil za končnico, je odigral le 7 minut četrtfinala, nato pa se je poškodoval. Glede na to, da je na tej tekmi še C dobil 6 osebnih napak po 20 minut, sem bil presenečen, da sem sploh zmagal. V polfinalu proti JJ pa smo uspeli celo do podaljška, kjer pa se je nato poznal primanjkljaj 5. igralca. Res pa je, da je JJ igral z manjšo zavzetostjo.