BuzzerBeater Forums

BB Lietuva > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: kozlik4
This Post:
1616
311779.2 in reply to 311779.1
Date: 10/05/2021 03:23:26
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
39933993
Second Team:
KS Golden Grizzlies
LAST DANCE;-)

Hi everybody!

I'm Karol. I hope most of you already well know me after such many seasons in among of Lithuanian community:-)

I submit my candidacy in elections after great win in Consolation Turnament. I would like to lead Lithuania one more cadency (definitely last).

Would be great to finish my adventure with Lithuania NT leaving a team being on the top. This is my big wish. I'm strongly motivated to win first gold medal on European Championships in Lithuania NT history, and medal on WC. These are our goals (mine and my staff)! I also hope Lithuania NT will constantly give you fun and positive emotions:-)

I kindly ask you for votes one last time!:-)

Last edited by kozlik4 at 10/05/2021 03:24:58

From: L1N@S
This Post:
22
311779.3 in reply to 311779.2
Date: 10/06/2021 13:02:47
BC Lietuviniai
III.12
Overall Posts Rated:
102102
Second Team:
BC Lietuviniai II
Sveiki, kaip suprantat rašau, kad tik parašyt
Okey, pradėkim nuo kalbos:
Esu Linas, atstovaujantis jokią partiją Nepriklausomas nuo nieko, forumo, discordo "klounas"(bent jau taip galvoja protingesni už mane ale žmonės) Daug apie save nenoriu kalbėt, bet kaip matote purvu, melagienom nemažai apdrabstytas
Bet it iz what it iz... Kandidatuoju, nes noriu įrodyt kad visgi galiu dirbti ir pasistengti dėl NT, tik reikia tam tikamų ir tikinčių žmonių aplink
Gerai, apie save užteks.
Tikslas:
Ne tik trofėju kokį nors pasiekt, bet ir suvienyti Lietuvos community dar labiau( kaip matote prie dabartinio trenerio yra discordo side, yra ir forumo side) Man šitas susiskladymas nelabai patinka(taip pat kaip ir kandidatų numenkinimas), todėl noriu sujungti protingai mąstančius įdėjų turinčius žmones į vieną kumštį O kad tai įvyktų, reikia balsų
Kalbant apie darbus, tai dėl štabo turiu tokią minty:
VISI VISIEMS!!
T.y kiekvienas čia esantis galės pačiupinėti, paliesti, prisidėti ir visaip padėti...Klausimas, kaip tai padarysiu?
Paprastai, tiesiog leisiu parašyti man asmeniškai ką manote apie artėjančias rungtynes, kaip reikia daryti kad laimėtume, ką tiksliai rinktis ir panašiai, tiksliau leisiu pakeisti mano nuomonę, taip pasimokydamas buzzerio subtilybių ir kitu pribombasų. Aišku, bus štabas (tikiuosi sulauksiu palaikymo iš discordo).

Vienintelė bėda dėl exelio...Kadangi spėju jei Kozlik paliks štaba tai ir pasiims savo exeli, taip "specialiai" palikdamas mane pliką basą ir parodydamas koks nevykėlis visgi be exelio galiu but

Esminė įdėja:
Suteikti mažumai daugiau šansų domėtis NT reikalais, skątinti pagarbą vienas kitam ir suaktyvinti Lietuvos BB forumus !!

IR VELNIOP PARTIJAS !!!