BuzzerBeater Forums

BB România > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
33
311903.2 in reply to 311903.1
Date: 10/05/2021 06:10:18
B.C Steaua Bucuresti
II.1
Overall Posts Rated:
9797
Second Team:
B.C Steaua Bucuresti II
Nationala noastra s-a ridicat enorm de cand a fost preluata de Titus si dupa cum am tot spus, munca lui este la inceput, la fel si rezultatele.

Se poate observa vizibil evolutia constanta echipei nationale, iar cu jucatorii ce vor aparea in urmatoarele sezoane, putem spera la o medalie si la acest nivel.

Comparativ cu U21, unde rezultatele pot aparea mult mai usor, la nivel de nationala mare, este munca de ani de zile, iar recunostinta primita pentru aceast efort este infima. Pentru simplul fapt de a reprezenta Romania in acest joc, nu stiu daca merita.

Atat la U21, dar si NT, sunt probabil doua maini de oameni ce antreneaza si se implica cu adevarat, de aceea vom avea parte de fluctuatii mari la U21, sa speram ca nu si la NT, desi s-au pierdut ceva jucatori din lipsa de interes a userilor.

Contributia adusa la U21 a fost una majora din partea lui Titus, in special la nivel de jucatori, unde s a ocupat exclusiv de redirectionarea lor inca dinainte ca eu sa fiu selectioner, chiar si dupa aceea, numai ca in ultimele sezoane au fost din ce in ce mai putine echipe doritoare sa antreneze si nu vom obtine inca un trofeu pentru ceva timp.

In momentul de fata, este singurul ce merita cu adevarat sa ne reprezinte ca selectioner la echipa mare.

Mult succes!

This Post:
00
311903.4 in reply to 311903.2
Date: 10/05/2021 11:57:30
sighet united
II.4
Overall Posts Rated:
4848
Second Team:
Marmatia
de acord, rezultate obtinute cu multa munca si implicare , sunt convins ca munca lui Otis din ultimii ani va aduce rezultate si mai bune pe viitor