BuzzerBeater Forums

BB Poland > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
88
313084.2 in reply to 313084.1
Date: 01/11/2022 10:31:39
99 Problems
III.5
Overall Posts Rated:
375375
Second Team:
Dark Dynasty
O mnie.

34 lata, żona, dwoje dzieci. Od 11 sezonu w BB (przerwa w sezonach 32-40). Wieloletni pracownik na rzecz kadry U21.

Osiągnięcia.

Największe osiągnięcie klubowe to 16-tka w PP.
Po kilku sezonach rozłąki z BB skupiłem się na treningu pod U21 (balansowanie na dolnej granicy pensji w lidze) oraz pracy na rzecz kadry (około 90% czasu w grze poświęcam kadrze). Prowadziłem projekt U21, napisałem nowy/zaktualizowany poradnik szkoleniowy „Trening pod kadrę U21”, byłem opiekunem wielu roczników młodzieżowych (ostatnie trzy roczniki to sezon 55 *5 miejsce na Mistrzostwach Świata, sezon 54 *3 miejsce na Mistrzostwach Europy, sezon 51 *3 miejsce na Mistrzostwach Świata ).
W mojej drużynie doskonalili swoje umiejętności reprezentanci tacy jak Abramowski (4712741), Mokras (46512237).

Sztab.

W osiągnięciu jak najlepszego wyniku mogę liczyć na doświadczenie Toshii (165178), Gooziec (55735) czyli ostatnich selekcjonerów kadry młodzieżowej, którzy prowadzili ją nieprzerwanie od sezonu nr. 40.
Zapraszam oczywiście do współpracy każdego kto chce pomóc.

Oczekiwania.

Biorąc pod uwagę losowość i coraz bardziej wyrównujący się poziom reprezentacji nie jestem w stanie zagwarantować medalu ani wspaniałych wyników (rocznik powołaniowy nie powala ilością zawodników spełniających minimalny poziom umiejętności, do którego zdążyliśmy się przyzwyczaić w ostatnich sezonach, więc nie wykluczone jest, że w kadrze mogą pojawić się 20latkowie), mogę jednak obiecać ciężką pracę na rzecz kadry U21.

Zadania.

Motywowanie do treningu, abyśmy jako polska społeczność BB dysponowali lepszymi/równie dobrymi rocznikami jak za ostatnich kadencji.
Nagradzanie osób trenujących wielu zawodników lub prowadzących treningi przez wiele sezonów np. poprzez występy w sparingach. Możliwości są ograniczone w zależności od ilości sparingów.
Będę się starał przywrócić Typer.


Dziękuję za każdy oddany głos.