BuzzerBeater Forums

BB România > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: RaresVP
This Post:
55
313093.2 in reply to 313093.1
Date: 01/12/2022 06:31:22
Bucharest RVP
RBBA
Overall Posts Rated:
3939
Second Team:
Bucharest Dogs
Salutare tuturor!

Ma numesc Rares si sunt incantat, entuziasmat si onorat sa particip anul acesta la selectiile pentru echipa nationala U21. Sunt o persoana cu timp liber moderat, dar mereu valabil pentru BB, in care pun pasiune, efort de ceva sezoane bune, asta fiind cea de-a doua echipa a mea. Prima data am avut contact cu jocul in sezonul 17, cand inca incepeai din Liga IV si era concurenta acolo.

De-alungul vremii, consider ca am capatat experienta necesara acestui post, ajutat in permanenta de niste oameni minunati si muuuult mai experimentati ca mine Titus (Otis) (105392), Edward (Starstr3k) (56959) si Radu (Jokeru) (105319). Ei ma vor ajuta in continuare cu sfaturi si pareri, chiar si pe parcursul vitorului meu mandat de selectioner al U21, daca voi fi ales si daca le voi cere ajutorul. Primul dintre ei fiind actualul antrenor al NT, iar Edward fiind actualul antrenor U21, consider ca ma calific pentru acest post, deoarece de la ei am invatat tot ce stiu si tot la ei voi apela la nevoie. In Romania avem multi oameni capabili si experimentati care pot antrena jucatori si cu care avem conexiuni. Pot tine constant evidenta jucatorilor si al antrenamentului lor datorita relatiilor create.

Cu toate acestea zise si cu speranta ca nu v-am plictisit, va multumesc si astept votul vostru, iar cu aceasta ocazie le multumesc public si celor 3 baieti, Titus, Edward si Radu, care m-au sprijin, m-au invatat, si m-au sfatuit sa candidez pentru acest post NT U21. Cu totii ne dorim tot ce e mai bine pentru tara noastra.

HAI ROMANIA!