BuzzerBeater Forums

Slovenija - II.1 > Sezona 56

Sezona 56

Set priority
Show messages by
This Post:
00
313306.8 in reply to 313306.7
Date: 1/18/2022 1:35:43 PM
Overall Posts Rated:
202202
Tekmo, ki je ne bi smeli izgubiti, smo izgubili. Lahko rečem le, da nas po videnem čaka še veliko veliko dela. Verjamem, da ekipa še ni uigrana, sploh zaradi prišlekov, toda na parketu smo izgledali kot, da bi prvič videli žogo. V napadu smo izgledali povsem izgubljeno, dogovorjenih akcij nismo odigrali, nismo odtekli, kar bi morali, vse smo poskušali individualno reševati in to je znala izkušena ekipa Ecstarjev unovčiti.

Nekaj stvari je sicer bilo dobrih in na tem bomo poskušali graditi, a je to drugače tekma za pozabo.

Sedaj se bomo poskušali čim bolje pripraviti na Postojno. A pomembneje bo, da se vrnemo k osnovam, predebatiramo nekaj stvari in dvignemo igro na višji nivo, pa četudi nam bo to vzelo malo več časa. Sezona je še dolga, zato si lahko privoščimo kakšen poraz, zavoljo boljšega nadaljevanja.

This Post:
00
313306.9 in reply to 313306.8
Date: 1/25/2022 3:14:32 PM
Overall Posts Rated:
202202
Počasi se sestavljamo. V soboto smo se dobro zoperstavili močni Postojni, danes pa prišli do druge zmage sezone.

Proti Postojni smo po malce strahopetnem uvodnem polčasu v drugem le pokazali nekaj zob in borbe. V 4. četrtini bi morali intenziteto še stopnjevati, da bi prišli bližje, a na žalost ni šlo.

Danes smo to intenziteto pokazali in se v 3. četrtini odlepili od Croatonsov, ki nam niso več uspeli slediti. Tu je imela veliko vlogo predvsem klop, ki sicer točkovno ni nadigrala nasprotne klopi, pa vendar je delala vse pravilno in v tistih 11 minutah v povprečju pridelala več kot +7 razlike.

Upam, da bomo formo še stopnjevali in nadaljevali s pogumnimi predstavami.

Last edited by KOMET123 at 1/25/2022 3:14:55 PM

This Post:
00
313306.10 in reply to 313306.9
Date: 1/29/2022 4:29:46 AM
Postojna Blue Jackets
SKL
Overall Posts Rated:
130130
Second Team:
Kremenca Modre Jakne
Beh, preveč sem se okrepil in so me dali v 2. boben BBM tekmovanja. Spet ne bo nič več kot par zmag v skupinskem delu...

This Post:
00
313306.11 in reply to 313306.10
Date: 1/29/2022 2:27:43 PM
Postojna Blue Jackets
SKL
Overall Posts Rated:
130130
Second Team:
Kremenca Modre Jakne
Torej smo naredili krog - Pepy team mene, Ostroge Pepy-ja, mi pa Ostroge. Škoda, morda bi lahko (kdo od nas) naskakoval unbeaten sezono in neposredno uvrstitev v SKL. So pa možnosti seveda še :)

This Post:
11
313306.12 in reply to 313306.11
Date: 1/30/2022 6:54:18 PM
Pepy team
II.3
Overall Posts Rated:
1515
Igramo samo toliko, da pridemo v končnico.. za prvo ligo nimam ambicij

This Post:
00
313306.13 in reply to 313306.12
Date: 1/31/2022 3:22:45 AM
Overall Posts Rated:
202202
Vsekakor prepotrebna zmaga nad Pepy teamom, ki smo jo dosegli v soboto. Igralci so me navduševali s pristopom, njihov fokus ni popustil niti za sekundo. Napad je tekel zelo gladko, zelo malo je bilo statičnih akcij. Vedeli smo, da bo ključnega pomena telesna pripravljenost, saj pri Pepy teamu velikokrat nosilci odigrajo po cele tekme. To smo izkoritili v svojo prid in klopi s Karabegovihem na čelu namenili pomembno vlogo - odlepiti se od nasprotnika. Zelo sem zadovoljen tudi z obrambnim pristopom, kjer smo naredili malo osebnih napak, poleg tega pa smo dobro zapirali prostor in na ta račun dobili skok.


Jutri nas že čakajo Sunsi z odličnim Brezovarjem. V prejšnjem tednu so pripeljali še 2 slovenski okrepitvi in čez noč postali še 2x bolj nevarni. Tekma bo igra neznank za nas, zato bomo mogoče tudi mi postregli s to taktiko - naredili rošado igralcev/taktike. Morda pa ne :) Več bo pokazala tekma.

This Post:
00
313306.14 in reply to 313306.13
Date: 2/6/2022 2:26:52 AM
Overall Posts Rated:
202202
Proti Sunsom smo bili zaradi premešane postave kanon futr, kar pa ne moremo trditi za včerajšnjo tekmo. Radanje smo nadigrali v vseh aspektih igre in zasluženo slavili. Pomembno je bilo, da so nam stekle trojke, saj smo s tem odprli več prostora pod košem, ki pa ga bi lahko še bolje izkoristili.

Po prvem delu sezone smo kar zadovoljni in sledimo svojim ciljem, čeprav kakšna zmaga več ne bi škodila. Sedaj nas čakajo Destroyersi, ki so se od začetka prvenstva nekaj okrepili, krepijo pa se tudi drugi (Pačo, Ecstar, Šalamenci in še kdo).

Napovedi pred drugim delom prvenstva so nehvaležne, saj nam je veliko ekip na Vzhodu neznanih. Malce preseneča Teorija, ki je še neporažena in je gladko dobila tudi dvoboj z mm-jem. Pričakujem tudi dvig forme pri Pačotu (okrepitve) in Frayersih, vseeno pa je težko kaj pametnega povedati. Upamo na čim boljši izplen in to je to.

This Post:
00
313306.15 in reply to 313306.14
Date: 2/6/2022 3:57:07 PM
KK Teorija
III.8
Overall Posts Rated:
55
Ja vsekakor je tudi nas presenetil zacetek sezone, nismo pricakovali tega, ko pa smo zavohali, da je izvedljivo pa so seveda ambicije poskocile. Najbolj smo veseli, da nam je teh 7 zmag uspelo s treniranci v prvi postavi, tako da nismo nic zaostali na podrocju treninga. Seveda pa liga se zdalec ni odlocena in po tihem kmalu pricakujemo da nam bo modra, verjetno mocnejsa, stran zadala poraz ali dva. Kljub vsemu, naloga je do zdaj opravljena odlicno, nekaj tekem prednosti imamo in koncnica bo verjetno zdaj veliko lazje dosegljiva. Treniranci pa so seveda vsak teden boljsi, tako da racunam da kmalu ne bodo vec sibki cleni ekipe, kar pa se tudi spodobi za bodoce nosilce, ko bodo vsi starcki iz kluba zakljucili kariere.😁

From: Teorija

This Post:
11
313306.16 in reply to 313306.15
Date: 2/27/2022 6:52:01 AM
KK Teorija
III.8
Overall Posts Rated:
55
Allstar break, kako ste ostali kaj zadovoljni z izkupickom? Pri nas je bilo nekaj kadrovskih menjav, tako v ekipi kot tudi na trenerskih pozicijah, pred kratkim smo povecali se dvorano in nekako upamo da nas zaradi trenutnega minusa na racunu to kasneje ne bo prevec teplo 😁
Nekako ni bilo v planu, da bi menjali ekipo, oz jo dogradili, ampak ko pride prava ponudba, se ji je tezko upreti. Bomo pa videli do kam lahko posezemo s tako ekipo. Dva poraza smo doziveli prav v tem casu, kadrovskih sprememb 🤷‍♂️
V ligi je modra stran dokazala svojo kakovost in tudi to da prav nic ne pomeni ce je ekipa trenutno na 2 ali pa na 7 mestu. Malenkost odstopa le Postojna, ki letos res kaze svojo kakovost. Kljub vsemu je tudi nekaj drugih ekip, ki cakajo da napadejo iz odzadja. Bitka za koncnico bo se huda. Medtem na rdeci strani situacija ni tako izenacena in se po mojem mnenju ze kazejo prvi obrisi koncnice. Seveda se lahko zgodi se marsikaj, a vseeno.
Srecno naprej vsem 🙂

This Post:
00
313306.17 in reply to 313306.16
Date: 3/6/2022 3:41:40 AM
Overall Posts Rated:
122122
Mi smo zadovoljni. Začetek je bil malo len, nekaj tekem smo izgubili za par točk, kadrovanja nismo vzeli preveč resno. Potem smo pogledali, kaj nam manjka, pripeljali dodatnega igralca in zaenkrat kaže, kot da se lahko uvrstimo v končnico. Ob dejstvu, da treniramo svojega drugega in tretjega najboljšega igralca, oba branilca, na centru.

Definitivno pa je letos porazdelitev izjemno neenaka, vsaj ena ali dve ekipi z naše konference bi si zagotovo zaslužili mesto v končnici na drugi strani.

Sicer mi letos ne pričakujemo okrepitev, saj bi radi prestop v novo ligo nekako povezali z vstopom Csorbe in Aktena v vrh kariere, da so prvoligaške okrepitve, ki jih pripeljemo, v enaki starostni skupini. Cilj bo pripeljati vsaj 2-3 igralce s 140 SP, pa okoli 27 let starosti, kar nam da še 2-3 leta treninga do takrat.

From: Zetron

This Post:
11
313306.18 in reply to 313306.16
Date: 3/23/2022 4:27:30 AM
Sušak Destroyers
II.1
Overall Posts Rated:
22
To je to z moje strani. Končali smo sezono s pričakovanim izkupičkom zmag. Mogoče smo upali na kako več. Zdaj že gledamo in planiramo naslednje poglavje in nastopanje v 3. Ligi drugo sezono. Nekaj starejših nosilcev smo že prodali, nekatere še bomo. Ekipo bomo pomladili, osvežili in reformirali za nov pohod na 2. Ligo. V letošnji sezoni na le to nismo bili pripravljeni, naslednjič bo upajmo zgodba imela drugačen epilog. Veseli nas pogled na finančno stanje kluba, kljub izpadu smo uspeli ne samo obdržati ampak tudi povečati proračun. Vsem želim srečo v tekoči in naslednji sezoni. Ostanite v cvetju, Destroyersi se bodo vrnili.
Zetron out. =)

Last edited by Zetron at 3/23/2022 4:29:21 AM

Advertisement