BuzzerBeater Forums

Slovenija - II.1 > Sezona 57

Sezona 57

Set priority
Show messages by
This Post:
00
314806.10 in reply to 314806.9
Date: 06/28/2022 16:50:39
Overall Posts Rated:
202202
Uspeli smo vzeti še en skalp, tokrat Postojnčanom, ki se v zaključku sezone iščejo in imajo kar nekaj težav. Tokrat gre pohvaliti našega trenerja, ki je po sobotnem polomu ostal celo noč v pisarni in razvijal taktike za današnjo tekmo.

Bolj kot obrambo so igralci pilili napadalne akcije, predvsem pri postavljanju večkratnih blokov za izdelane mete za 3. Drugi segment treningov pa je predstavljalo pravilno zapiranje rakete. Domača naloga je bila očitno z odliko opravljena, saj smo uspeli zadeti kar 37% metov za 3 ter dobili skok.

Preglavice nam je predstavljal zaključek tekme, ko se v napadu oz. obrambi nismo dovolj zbrali, a vseeno z nekaj sreče na koncu vendarle zmagali.

This Post:
00
314806.11 in reply to 314806.10
Date: 06/29/2022 04:42:38
Overall Posts Rated:
00
Pri nas je stvar takšna, da bomo za las prekratki za končnico in posledično bo šlo na nož v boju za obstanek. Nažalost bosta ravno 1. tekma s Twistedom in s Croatioansom jeziček na tehtnici.

Je prišla tudi misel od razprodaji ekipe in vrnitvi v 3. ligo ampak še nismo odločeni kaj storiti. Ravno sedaj, ko se je ekipa uigrala, ko smo začeli igrati tako kot znamo, bo vsega konec. Pustimo se presenetiti in uživajmo še zadnje tekme :)

This Post:
00
314806.12 in reply to 314806.11
Date: 07/05/2022 17:20:45
Overall Posts Rated:
202202
Pri nas je pred zadnjim krogom vse bolj ali manj jasno, ekipe se lahko povzpnejo ali padejo največ za 1 mesto. Za končnico bova na daljavo obračunala z ekipo Suzuki, za 6. mesto se bo bil neposreden boj med ekipo Croatons ter Pepy teamom, Postojnjčani in Navihanci pa bodo najverjetneje imeli generalko pred končnico.

Z današnjim zmago smo iz lige "odžagali" Radanje, sami pa se veselimo zagotovljenega vsaj 5. mesta, ki prinaša lažjega nasprotnika v boju za obstanek.

Danes smo torej pred domačo publiko prišli še do 12. zmage v sezoni ter bomo tako še 5. leto zapovrstjo v tej ligi prešli prag 50% uspešnosti. Tekmo smo začeli zelo rutinsko, zadeli kar vseh prvih 8 metov iz igre in na glavni odmor odšli z 8 točkami prednosti. Vendar nam po odmoru nikakor ni steklo, in tekmeci iz Radanj so se približali na 2 točki ob koncu 3. četrtine. A za kaj več jim je zmanjkalo sape, nam pa so moč vlili neverjetno glasni navijači. Consko obrambo smo s hitrim gibanjem in podajami v zadnji četrtini razbijali kot za šalo in tekmo varno speljali v varne vode. Med tekmo se je sicer lažje poškodoval Lopez, a je klubski zdravnik že javil, da ne gre za kaj hujšega, tako da bo lahko že čez dan ali dva spet sodeloval pri trenažnem procesu. Kot že omenjeno smo si s to zmago zagotovili vsaj 5. mesto s tem pa tudi že skorajšnji obstanek v ligi, kar je bil glavni cilj pred sezono. Vendar potrebno bo biti previden - lahko se zgodi kaj nepredvidljivega, kar bi imelo negativne posledice. Zato bomo ostali trdno na tleh in še naprej pridno trenirali.

This Post:
00
314806.13 in reply to 314806.12
Date: 07/10/2022 06:28:55
Overall Posts Rated:
202202
Za zaključek rednega dela prvenstva smo se poskušali čimbolje zoperstaviti Sunsom v Areni Polena. Žal so ves čas diktirali tempo igre in nam niso pustili poleg. Spet se prišlo do poškodbe pri domači ekipi, ki pa ni bila hujše narave in Ostrovršnik bo nared za izločilne boje. Letos KK Lenartu res ni prizanešeno s poškodbami. Malo bolj pa jo je skupil Marchi, ki bi prišel še kako prav v igri za obstanek. Poskušali ga bomo čimbolje nadomestiti in se pripraviti na K-T-B7, predvsem v taktičnem smislu, saj fizične priprave v zaključku sezone ne moreš dvigniti, poleg tega pa se lahko pripeti še kakšna poškodba.

Last edited by KOMET123 at 07/10/2022 06:30:41

This Post:
00
314806.14 in reply to 314806.13
Date: 07/23/2022 14:57:31
Overall Posts Rated:
202202
Na prvem mestu čestitke KK Teoriji, ki so rahlo presenetili v finalu ter premagali Sunse.

Mi smo uspešno prestali test za obstanek, po krajšem oddihu, pa so fantje danes že odigrali prvo pripravljalno tekmo pred novo sezono. Noge so bile malce težke na trenutke, kar upamo da bomo sedaj v prihodnjem tednu priprav odpravili in se čimbolje fizično pripravili na novo sezono, ki bo prinesla nove izzive. V četrtek nas nato čaka še zadnja pripravljalna tekma, ki jo bomo verjetno odigrali zelo rezervirano, saj ne želimo pregreti motorjev že v štartu.

Nekaj smo tudi že pokadrovali, zaenkrat žal le odhodi igralcev. Ares je bil preveliko finančno breme za proračun naslednje sezone. Skupnega jezika nismo uspeli najti niti z Marchijem, ki je izrazil željo po vrnitvi v rodno Avstralijo. Obema fantoma smo za prikazano v klubu hvaležni in jima želimo čim več sreče na nadaljni športni poti.

MVP lige je zasluženo postal Espuny, ki je večino sezone sam vlekel niti igre Teorije. Izkazal se je tudi na prvi tekmi finala, danes pa je prostor ustvarjal za soigralce, saj mu iz igre ni steklo.

Sedaj si želimo le malce sreče, da bi nam žreb namenil čim boljši razpored za novo sezono.

This Post:
00
314806.15 in reply to 314806.14
Date: 07/23/2022 17:48:56
KK Teorija
III.8
Overall Posts Rated:
55
Hvala! 😁 cestitke tudi Sunsom za napeto finale, zadnje dva dni nisem vedel kaj bi igral, saj sej imel na sumu da bos igral z normalno zavzetostjo in me poskusal presenetiti z entuziazmom na zasnji tekmi...ni veliko manjkalo, na mojo sreco se je koncno zares izkazal nas center, ki prej ni tako zelo blestel in pa Vucinic, ki je postal v zadnjem letu pravi leader ekipe s svojimi izkusnjami 😏

Končno je uspelo 😁 uf kaj naj recem, super sezona, vse se je res zacelo s prihodom Espunyja, ki je res vrhunsko peljal ekipo cez celotno sezono. Sam sicer mislim, da ni bil on tisti jezicek na tehtnici, saj je vecino ekip imelo zelo dobre igralce in je bilo od teh igralcev to za pricakovati, pac pa so dodano vrednost dodali trije u21 reprezentatni, vedno odlicno pripravljeni, predvsem pa letos ze na takem obrambnem nivoju, da so lahko pokrivali kogarkoli (sasik ima naprimer ZO na 18, njegova placa pa tega ne razkriva) 😁 tako da nevem, res sem super zadovoljen, da se koncno selim v SKL, kjer pa dvomim, da bom komu s tako ekipo resno konkurenca...pa vseeno, se bomo prilagodili situaciji.

Bom pa verjetno se kar malo spremljal naso ligo, sploh tvoji komentarji so res zabavni, saj se vedno potrudis napisati lepo porocilo in je res zanimivo prebiranje foruma...eden redkih, ki je dokaj aktiven 😄

Srecno vsem, ugoden draft in se vidimo 😁

This Post:
00
314806.16 in reply to 314806.15
Date: 07/24/2022 07:09:18
Postojna Blue Jackets
SKL
Overall Posts Rated:
130130
Second Team:
Kremenca Modre Jakne
Čestitke tudi z moje strani, da le ne prideš prehitro nazaj s SKL ;)

Ja, meni je interes za forum letos oz. to sezono malo usahnil, ker sem imel občutek, da se isti pogovarjamo. Bomo poizkusili spet kaj zagnati, kaj pa vem :D

Sam sem sezono posvetili treningu, a nisem imel srca, da bi prodal/odpustil klubske legende, tako da sem bil na ničli s prihodki. Luk je za II. ligo že postal pošast, Pregelj je len, Ahačiča še ne bom sodil. Rezultatsko pa povsem pričakovana uvrstitev, v hall of just good enough II. lige :)

Lep pozdrav s prekrižanimi prsti za ugodne nabornike :D

This Post:
00
314806.17 in reply to 314806.15
Date: 07/25/2022 04:18:10
Overall Posts Rated:
122122
Čestitke za naslov!

Primeren finale za kronanje dominantne sezone.

Pa vso srečo v prvi ligi!

This Post:
00
314806.18 in reply to 314806.17
Date: 07/25/2022 04:24:58
Overall Posts Rated:
122122
Pa še zabaven komentar ob koncu sezone:
Peter Njegoš je bil pripeljan kot "defensive anchor" ob začetku sezone, pred 89 dnevi.
Notranja obramba je bila 18.

Danes ima notranjo obrambo 11... V eni sezoni padel za 7!!

This Post:
00
314806.19 in reply to 314806.18
Date: 07/25/2022 08:18:15
Team Suzuki Ecstar
II.1
Overall Posts Rated:
33
pozdravljnei še v mojem imenu
najprej teoriji čestitke za naslov
letošnja setona se mi zdi je bila kar izenačen načeloma se je vedelo kdo bi lahko krojil vrh ampka tistih 100% pa nebi pripisla nikomur
naši načrti so bili dosežni morda le v pokalu kakšno kolo premalo
kadrovali verejno ne bomo odvisno od plač morda bomo primorani prodati Marulla drugače pa okostje ekipe ostane isto

srečno na naboru in v prihodnj sezoni