BuzzerBeater Forums

BB România > NT U21 S57

NT U21 S57

Set priority
Show messages by
From: Otis

This Post:
11
314905.3 in reply to 314905.2
Date: 07/01/2022 13:43:01
The Defenders
RBBA
Overall Posts Rated:
441441
Second Team:
The D-fenders
personal as vrea sa subliniez ca ce face Rares momentan e fix ce trebuie.

tactica la u21, ordine, victorii sunt echivalentul desertului. deocamdata abia ne permitem paine

s-a anuntat de dinainte, de cand starstr3k era la u21, ca ce urmeaza dupa e reset total. userii vechi nu puteau continua sa creasca u21 la nivelul de euro si mondial, iar din acest motiv am militat si eu ca oricine vine, sa ne asumam ca el tb sa creasca ca selectioner, iar calitatea nr 1 sa fie invatatul si nr 2 dorinta de a promova antrenamentul.

astea fiind spuse Rares, din pozitia mea cel putin, pare ca a atins toate jaloanele. ii voi transmite si eu si starstr3k separat ce lectii sunt de tras din greselile ca selectioner facute in primul mandat, fiindca pur si simplu e prea mult de absorbit brusc. important e ca acum si els tie ce tb antrenat, ce nu. ce merita, ce nu, si care e scopul. in 2 sezoane vom avea o u21 mai buna decat am avut in ultimele 2, dar tot l;a un nivel modest. multe echipe termina ciclul de NT asa ca fermele se vor redeschide din nou pt u21, daca vor dori, fiindca la NT cel putin mai mult decat ce le-am cerut in ult 8 sezoane nu mi pot permite si nici nu pot miza pe atata interes, pentru "jocul altuia"

asa ca zic sa fim multumiti, drumul e cel bun.

From: RaresVP

To: Otis
This Post:
22
314905.4 in reply to 314905.3
Date: 07/02/2022 03:34:01
Bucharest RVP
RBBA
Overall Posts Rated:
3939
Second Team:
Bucharest Dogs
Multumesc mult, Otis! Sper ca lumea sa fie de aceeasi parere