BuzzerBeater Forums

BB România > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
11
315540.2 in reply to 315540.1
Date: 07/28/2022 07:10:30
Bucharest RVP
RBBA
Overall Posts Rated:
3939
Second Team:
Bucharest Dogs
Salut tuturor!

A venit timpul pentru un nou capitol, un alt mandat, alte doua sezoane. Sper sa fiu votat inca o data, sper ca m-am ridicat la asteptarile tuturor si sper ca i-am ajutat pe toti cei ce mi-au cerut si cel mai mic sfat. Vreau sa imi continui munca la echipa nationala de tineret, incercand sa cladesc un viitor mai generos, impreuna cu toti cei ce sustin echipa prin aportul lor la antrenamentul tinerelor sperante. Dupa un prim mandat "de acomodare" pot spune, am acumulat experienta in domeniul U21 ceea ce ma va ajuta mult in acest mandat secund. Am realizat cateva conexiuni cu useri noi si nu numai pe care i-am ghidat atat in antrenamentul jucatorilor cat si in dezvoltarea echipei. Din pacate, aceste noi conexiuni nu isi vor arata roadele decat poate la anul sau poate peste doi ani, cand jucatorii vor ajunge la 21. Acestea fiind spuse, nu vreau sa plictisesc pe nimeni, iar cu acest scurt, dar la obiect discurs, imi depun candidatura pentru urmatoarele 2 sezoane ca si selectioner al RO NT U21.

Hai Romania!!!