BuzzerBeater Forums

BB Cyprus > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
11
317901.2 in reply to 317901.1
Date: 02/08/2023 03:49:14
The DonJuans
IV.10
Overall Posts Rated:
22
Χαιρετώ τους πάντες,
πριν από πολλές σεζον, συγκεκριμένα τις σεζον 38-39, ειχα βρεθει στο τιμόνι της μικρής εθνικής Κύπρου. Σημερα με καινουργιο προφιλ μιας κι ειχα σταματήσει να παίζω, αλλα με το ίδιο username, ζηταω να αναλάβω ξανά τις τύχες της μικρής εθνικής. Στα βασικά της ατζέντας είναι να επικοινωνήσω με μανατζερς και να τους καθοδηγήσω σε προπόνηση ωστε να στηριχτεί η μεγάλη εθνική. Απο κει και περα αναλογα με το υλικό που έχουμε, θα κυνηγήσουμε όσο μεγαλύτερες επιτυχίες μπορούμε. Οποιοσδηποτε ενδιαφέρεται, μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου να φτιαξουμε ενα team για καλύτερη λειτουργία.
Τα λεγαμε

This Post:
33
317901.3 in reply to 317901.2
Date: 02/08/2023 04:13:20
Mandra Heat
III.13
Overall Posts Rated:
6868
Second Team:
Mandraikos bc
Χαιρετίζω την Κυπριακή κοινότητα.

Με αυτή μου την ανάρτηση, ζητώ την στήριξη σας ,στις εκλογές.

✓Σίγουρα η ημερομηνία εγγραφής μου στο παιχνίδι δεν αποτελεί σύμμαχο μου(παρότι οι αριθμοί καμιά φορά δεν λένε όλη την αλήθεια), αλλά διαθέτω μια σημαντική διάθεση για εκείνο & εμπειρία από την Σαουδική Αραβία u21 ως σκάουτερ.

✓Δεν θα επεκταθώ σε αγωνιστικά σχέδια κ πλάνο προπόνησης(ακόμη είναι νωρίς & δεν έχω ολοκληρωμένη εικόνα) μονάχα θα πω ότι βασικός μου στόχος είναι να αποκτήσει η Ομάδα U21 της Κύπρου πολλούς ανθρώπους -προπονητές που θα γίνουν μέρος αυτής της προσπάθειας (είτε με προπόνηση Κύπριων παικτών, είτε μέσω του scouting, είτε με τις συμβουλές τους).

✓Το ότι υπάρχουν από την δεύτερη ημέρα της διαδικασίας 3 υποψήφιοι, μόνο θετικό είναι!

Σας ευχαριστώ για την ευκαιρία της επικοινωνίας.

“ Salvatores Dei ”
From: HAHA
This Post:
00
317901.4 in reply to 317901.3
Date: 02/08/2023 05:24:32
HAHA001
IBL
Overall Posts Rated:
448448
Hello everyone,

Having been a U21 NT manager for Cyprus in the past two seasons, I searched every active Cypriot team and to pick up the best players to join U21 NT. It's not an easy task, but I enjoy the results and outcome, as this team improved a lot and great to see other Cypriot managers to train young players.

If I will win the election, I would like to take this chance to invite the above candidates as part of U21 coaches/advisers for a better U21 NT, as both can give valuable advice on training and tactics.

A lot of good players in Cyprus are waiting to train up, hope we can keep training them for a few seasons, this will give NT a boost.

Thanks,
HAHA

This Post:
11
317901.5 in reply to 317901.3
Date: 02/09/2023 05:40:08
.:Champions BC:.
III.14
Overall Posts Rated:
216216
Second Team:
.:Champions BC:. II
Καλησπέρα σε όλους τους Κύπριους μανατζερ. Εδώ jase, ο #1 προπονητής στην ιστορία της Εθνικής Ανδρών της Κύπρου.
Θέλω να επισημάνω, ότι προτείνω ανεπιφύλακτα τον Fontakas 7 για προπονητή της Νέων. Αποτέλεσε το δεξί μου χέρι στη Σ. Αραβία και θεωρώ πως μπορεί να κάνει πολύ καλή δουλειά στην Κύπρο.
Ψηφίστε τον!