BuzzerBeater Forums

BB Ukraina > Євро'60

Євро'60

Set priority
Show messages by
From: Tiger
This Post:
11
318252.1
Date: 02/19/2023 16:37:51
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15581558
Second Team:
Utopia Tigers
завтра розпочинається чемпіонат європи. ми жеребкувалися з третього кошику. важке питання, чи це домогло, чи ні ))
20/02/2023 19:00:00 31 Ukraina U21 80 Norge U21
27/02/2023 19:00:00 53 Sakartvelo U21 31 Ukraina U21
06/03/2023 19:00:00 31 Ukraina U21 54 Schweiz U21
13/03/2023 19:00:00 79 Scotland U21 31 Ukraina U21
20/03/2023 19:00:00 31 Ukraina U21 37 England U21
27/03/2023 19:00:00 8 Hellas U21 31 Ukraina U21
03/04/2023 19:00:00 6 Israel U21 31 Ukraina U21

знову норвегія, знову англія
норвегія. тренер не змінився. склад значно сильніший ніж попередні два сезона. є гравець 40к, 20, 18... після нас грають з англією, грецією та ізраїлем...
грузія. тренер другий строк. гравці 18, 17, 15к. в першому турі ізраїль, піісля нас англія та греція
швейцарія. новий тренер. гравці 26, 24, 21к, потім розрив до 12. розпочинають з грецією та ізраїлем, після нас англія
шотландія. тренер старий. 43, 29, 28к. лідери набагато кращі ніж минулого сезону. починають з англією, грецією та ізраїлем
тобто в перших 4х турах команди з перших 4х кошиків грають з командами з останніх 4х. потім між собою
англія. тренер той самий. гравець я зарплатнею 154к. що я тільки но побачив? це можливо? це світовий рекорд??? далі 66, 40к. малі 28 та 18, але з таким фронт кортом вони можуть продавити будь кого не дивлячись на захист...
греція. новий тренер. 65, 49, 40к. найкращий малий 19к
ізраїль. тренер тренував у 50-51 сезоні здобувши срібло чемпіонату світу. 71, 59, 40к, малі 37, 23к

чесно кажучі, ми виглядаємо командою навіть не другого ешелону. ми поступаємося скоттам. на рівні норвегії. та й швейцарія не те щоб слабкіша. це виключно за зарплатнею. за іншими параметрами - подивимося )

From: Chieftain

This Post:
11
318252.2 in reply to 318252.1
Date: 02/20/2023 03:48:39
Desert Ants
II.1
Overall Posts Rated:
5555
Second Team:
Bull Ants
чувак з 154к зп це звісно шок контент.
враховуючи його ріст, там нижні навики дуже швидко мають качатися, але не схоже що ця ЗП за рахунок підбору.
він доречі і в минулому сезоні в старті грав

From: Tiger
This Post:
00
318252.3 in reply to 318252.1
Date: 02/20/2023 11:50:45
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15581558
Second Team:
Utopia Tigers
оглянемо більш детально норвегію. найзарплатніший гравець - це РЗ. несподівано ). два великих 20 та 19к. ще малий 15к, та низка гравців 10-12к. форма непогана. до речі цей РЗ грав попереднього сезону, але не проти нас. грав він на РЗ, але в тові цього сезону грав ЛФ і цілком імовірно що продовже. є класичні РЗ, є здається труЦ але й багато гравців з великим кус/драйвінгом. включно хінзе та ноорі. ноорі проти нас грав попереднього сезону. ЛФ запасу, накидав 5/11, 2/4 трьох. через полотського. гадаю що вони не будуть грати щит ) але вгадувати що саме не ризикну
що в нас з формою - не супер. але 8ки у лепещенко та різника. сподіваємося що цей тандем задасть жару. 8ки не тільки в них, але будувати атаку через ланского чи дзюбу важкувато. через шапко можливо, але я покищо не поставлю його у старт, хоча у 9ці, проти 7к це можливо було б доречно... але вже запізно. граємо щит/3-2

From: Tiger
This Post:
33
318252.4 in reply to 318252.3
Date: 02/20/2023 14:07:19
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15581558
Second Team:
Utopia Tigers
щось в моїх планах не було пункту виправдовування за нормал )))) наступні три тури у норвегії це англія, греція та ізраїль. найкращі шанси поборотися за перемогу в них біли проти нас. імхо, ми найслабкіші та й у першому турі коли ент 5 обіграти більш сильного суперника простіше. в аналогічній ситуації два сезони тому (перший тур, потім ігри з англією та німеччиною) вони (той самий тренер) зіграли нормал. тому був впевнений на 100% що нормал буде й сьогодні. ми виграли +18. на меньшому настрої могли б і програти

в захисті відзначу що ми закрили ноорі. це був один з двох моментів чому ми грали 3-2. другий момент - хінзе - був виключений норвежцями, тому що він зіграв на позиції першого номера. мені здається що це було неправильне рішення, на позиції 3го він має бути краще. інше дивне рішення це стартовий ЛФ - він у формі 6... але... бьйорклунд? 9/13 з-за дуги? це щось...

в атаці. я запізно почав писати превью і коли зрозумів, що шапко має +2 у формі та його можна поставити в старт було вже запізно. але вельможко відіграв теж гарно. меньш активно, але це скоріш пов'язано з партнерами. різник відігра гарно. якщо я не прорахувався, з 7 підборів у нападі він набрав 10 очок. це те чого нам часто не вистачає. ланской та дзюба вирішили доказати мені що через них також можна вибудовувати напад ))) рябоконь... після першої половини в нього було 5/7 з гри. у другій - 0/10... лепещенко як на мене трохи не дібрав асистів, але в цілому добре. жмурко з войновим не підтримали активності своїх стартових партнерів, але 14 підборів, 4 асисти, перехоплення та блок на двох - як на мене непогана статистика

в інших парах групи перемогли ті хто повинен був. англія на меньшому настрої, інші на рівному.
та й взагалі в першому турі євро я не бачу несподіванок

наступна гра з грузією

From: Tiger
This Post:
00
318252.5 in reply to 318252.4
Date: 02/27/2023 11:50:11
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15581558
Second Team:
Utopia Tigers
останнє вчасне превью )))
грузія. в них дуже дивний тренер. він другий строк і він не зіграв жодної товариської зустрічі... проте гравців у склад набрав та не грав автососом попредні сезони. у складі є гравець 18к у формі 9, позначений як ЛФ. далі гравці 17, 15, 14к у формі 7, 7, 6 відповідно. далі 13к і меньше. багато у формі. проти ізріїлю грали карусель і так, я вважаю, що цей 18к ЛФ це перша опція в атаці завжди
тому ми знову граємо 3-2. на разі у формі 9 лише лепещенко та дзюба. мені доречі сподобалося як дзюба відіграв на РЗ, тому нехай там і продовжує. суслопаров, капелюшніков, войнов не в формі, у ланского 7, шапко травмований. з одного боку жоден з них не незамінний гравець старту, з іншого, це мінус два з трьох ЛФ, та мінус два з трьох АЗ. когось потрібно ставити на ці позиції. добре що затонський вилікувався. хоча під внутрішню тактику лансой трохи краще... хоч і обидва не топ. на ЛФ можуть зіграти й рябоконь зі жмурко, але 3-2... теоретично на ЛФ під 3-2 можна узяти ліпкіна... але он також не в формі, тому не буду розвивату цю тему. а більше нікого немає. тому ланской буде у запасі й у формі 7. у запас на ЛФ поставив українського. в атаці знов буде під щит, у грузії великі слабкіші за малих. 3-4й великі це взагалі 10 та 7к...

From: Tiger
This Post:
00
318252.6 in reply to 318252.5
Date: 02/27/2023 14:10:09
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15581558
Second Team:
Utopia Tigers
обіграли аутсайдера нашої групи. завдяки феєрії, яку вони вчинили у 4й чверті виграли дуже небагато, але так, +50 очікувати в цьому сезоні не варто
за рахунок 2ї та 3ї чверті, де ми гарно захищалися і не багато фолов було, ми зуміли відірватися достатньо, щоб 7/13 триочкових за останню 12хвилинку не дозволили грузії нас наздогнати. в цілому ми пропустили 32% трьох, що краще ніж було проти норвегії. тому вважаю непогано
до речі, ми набрали тію ж кількість очок, що й в першій грі: 109 ))))

по наших гравцях: різник розпочав гру просто феноменально, 7/7, дабл-дабл за 10 хвилин у грі. але за цей час вхопив 4 фоли, надовго сів відпочивати, та переохолонув - після цього 0/5 з гри, 2 втрати та не багато підборів. вельможко відіграв гарно. лепещенко добре. рябоконь... 15/15/6 асистів - це гарно, але ж намазав він, особливо на початку гри... жмурко атакує набагато точніше, але він ще не готовий... підбори нам потрібні, ми їх сьогодні програли. український відіграв гарно в атаці, але він єдиний гравець в кого від'ємний +-, він також ще не готовий... ну і затонський. уффф... добре хоч 7 ассистів зробив...

взагалі, імхо, ми повинні були вигравати значно більше. в нас 50% реалізації, в них 34%. це дуже-дуже велика різниця. відсоток триочкових, доречі, в нас теж кращій. але, усього +10...

ізраїль, англія та греція також виграли. ізраїль на меньшому настрої і сам з його суперником, швейцарією, ми граємо наступного тижня. не зовсім зрозуміло що свісси намагалися зроьбити, але нам краще. ми показуємо рейтинги краще ніж швейцарія та шотландія, але гірше й набагато, ніж ізраїль, англія та греція

португалія розпочала турнір з двох поразок і наступна гра з угорщиною, яка зараз 3 у світі. портушалія не топ, але розпочинати з 0/3???
чехія розпочала турнір з двох перемог! в них новий теренр (до речі до його ніку є приписка "Слава Україні!" ). ну, як новий, він вже був раніше 6 сезонів тренером. і тоді чехи грали... як чехи. то зараз... і перемога над естонією...

From: Chieftain

This Post:
00
318252.7 in reply to 318252.6
Date: 02/27/2023 14:19:27
Desert Ants
II.1
Overall Posts Rated:
5555
Second Team:
Bull Ants
Доведеться провести роз'яснювальну роботу з Затонським

From: Tiger
This Post:
44
318252.8 in reply to 318252.6
Date: 03/06/2023 22:17:37
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15581558
Second Team:
Utopia Tigers
швейцарія. вони зіграли нормал у 2му турі. після нормал-пік більш високий ент чим після пік-нормал, так що ми в виграші ). три гравці з 20к+, з яких один ЛФ, один РЗ та Ц. ЛФ у формі 7, але грав у попередніх іграх як АЗ та був першою опцією в атаці. незважаючі на те, що він у формі 7, не було жодних вагань що вони знову зіграють щось зовнішнє: в них недостатньо сильні великі у порівня з нашими
в нас плоха форма у фойнова, шапко та суслопарова. і якщо перші два її наберуть (особливо за другого я не переймаюся ))) ), то третій здється награвся за збірну ((( як я вже говорив, великі в них більш слабкі ніж малі (у порівнянні з нашими гравцями), тому внутрішня тактика поки без змін. тренер у швейцарії новий, не зрозуміло вгадує він за збірну чи ні, але вирішив залишити під щит. склад той самий що й проти грузії, хіба що повернув ланского у старт. третя гра щит/3-2. цікаво, коли нас почнут вгадувати? чи будут очікувати що я зміню тактику? хто кого? ))))

двох очок не вистачило, щоб знову було 109 у набраних. тренуйте штрафні (тобто купуйте тренувальний майданчик), бо 55% це малувато...
швейцарець трохи змінив тактику, з каруселі на раннє, але це не особливо змінює і наше 3-2 доречно залишається. +7 очок переваги які ми здобули ще у першій чверті. але ми усю гру були попереду 6-10 очок і особливого хвилювання не було. хіба що на секунду, коли вони скоролити різницю до 1 пункту десь за 3 хвилини до кінця, але ми швидко повернулися. рябоконь нарешті видав гру з 50%+ реалізації, ще й 8 асистів. різник схибив пару раз на добиванні, но відіграв гарно. вельможка не вистачило на всю гру, у 4й чверті в нього 2 втрати та майже 0 активності. ланской результативність краща за затонського у попередній грі але є чого прагнути )) лепещенко не вразив. якщо проти норвегії він не кидав (це ідеальний варіант )) ), проти грузії кидав, аде непогано попадав, то тут... заразився від затонського )) ще й асистів меньше віддав. але в цілому стартова п'ятірка зіграла гарно. а ось наш запас провалився

ізраїль, англія та греція впевнено перемогли. грузія зіграла більший настрій. краще б шотландія, тому що з ними наступна гра ))

інші групи: німці програли іспанцям. португальці психонули після стартових двох поразок й мотсанули угорців. виграли ))) чехія здобуває третю перемогу поспіль. албанія обіграла швецію, також мотсом. естонія програла болгарії...

From: Tiger
This Post:
00
318252.9 in reply to 318252.8
Date: 03/06/2023 22:25:30
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15581558
Second Team:
Utopia Tigers
підгледів в англійців: (https://strawpoll.com/polls/eJnvvV3Q4nv). голосування за мвп гри )

From: Tiger
This Post:
11
318252.10 in reply to 318252.9
Date: 03/14/2023 00:39:15
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15581558
Second Team:
Utopia Tigers
скотландія. склад схож на наш. зарплатня найкращого малого навіть краща. ентузіазм рвіний. також перші три гри була одна й та сама тактика. різниця що ми використовували нашу найкращу тактику, а вони пейшн. не можу сказати що пейшн це не їх тактика. але їх тренер, котрий далеко не перший сезон є тренером збірної, раніше не був помічений за використанням тільки однієї тактики. тому це було дивно. і тут почалися роздуми: вгадувати чи ні? спочатку я не хотів вгадувати і грати персоналку. потім, з'явилися думки, що можливо скот не захоче ломитися через наших великих. його малі виглядають сильнішими за наших. тому можливо не пейшн, але не щит. тому можна ризикнути поставити вгадайку, при каруселі чи лоу пості хоча б половина зіграє, тобто все одно що не ставити, але є ймовірність що буде пейшн. і ось зараз я спіймав себе на помилці. карусель також була б повна невгадайка, а не половина... мені не вистачає писати превью. я дуже часто щось корегую при його написанні. здається, мені потрібно його писати, навіть якщо це за 12 годин до гри, щоб ще раз усе проаналізувати. тільки не постити
в нас є негаразди с формою. різник дропнув на 7, войнов та шапко ніяк не можуть повернутися до 8+. різник щоправда все одно незамінний. внутрішна ізо - досить очевидний відхід від угадайки. при ньому є великий шанс, що різник та рябоконь будуть грати як зазвичай. і навіть форма 7 в такому випадку не завадить нашому центру. затонський на АЗ - авось залетить триочковий

в результаті. незважаючі на те, що різниц та рябоконь ну ніяк не грали як зазвичай, перші три чверті дуже рівна гра. в четвертій чогось не вистачило. можливо сказалися фол трабли. можливо ставміна, хоча кінцівку другої чверті ми виграли. в цілому по грі десь були якісь провальні місматчі: подивіться на +- дзюби, -10 за 4 хвилини. але ну не міг він бути вінуватцем цих -10. дуже велика кільксть фолів і погана реалізація своїх штрафних
але головне в поразці, що я щось не дуже зібрано підійшов до цйєї гри. ми виграли 3 попередні гри, нехай не багато, але досить впевнено, і це мене приспало... зіграв дуже прямолінійно, й прямолінійність скоттів виявилася більш міцною... нажаль...

(https://strawpoll.com/polls/xVg7jQQGMnr). не та гра де хочеться обирати мвп, але за перебігом попереднього голосування було цікаво спостерігати. доречі там виграв різник, отримавши 4 голоса проти двох у рябоконя та одного у ланского

англія, греція та ізраїль впевнено виграли
супербитва франції та польщі завершилися на користь останніх. чехія після перемоги над лідером рейтингу збірних програла андоррі на більшому настрої!

From: Tiger
This Post:
33
318252.11 in reply to 318252.10
Date: 03/20/2023 14:30:34
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15581558
Second Team:
Utopia Tigers
незважаючі на гравця зі 154к зарплатні англія найслабша з тріці лідерів нашої групи за рейтингами. хоча в неї і другий великий 66к, і малий 27к, що краще за гравців греції... але у них усього 5 гравців з 20к+, а у греків 9. 9 з 15к+, а у греків 15. у ізраїля 8 та 12 відповідно. доречі цей 66к у формі 7. за звичкою останніх сезонів на ЛФ грає малий. ми це вже проходили ))) не можу сказати, що наші 3-2 не працювали в минулі сезони. але в них є бодди... хоча, минулого сезону він нам закинув 4/12. усім іншим було 50%+ (счастіше рівно 50%). цього сезону в нього 72% реалізації за 4 гри, включно з 10/10 проти швейцарії минулого тижня. хм... можливо 3-2 проти нього не так і погано...
але. в нас вельможко у формі 7. я планував змістити туди жмурко та зіграти лоу пост у три великих. жмурко не потягне 3-2. тоді потрібно грати з українским/шапко. українский не потягне лоу пост. а якщо зіграти з ними щось зовнішнє? інше питання стосовно 3-2 це підбори. англія не виграла підбори у скоттів і програла їх швейцарцям граючи обидві гри на меньшому настрої. тобто в них не гірший від нашого рівня підбори. а якщо і гірший то трішечки. але я не думаю, що проти нас буде 3-2. скоріш за все персоналка. і таким чином ми програємо підбори
всеж таки вирішив ризикнути з зовнішньою атакою та 3-2

ангія відходила від угадайки та зіграла ізо. захист наш спрацював, закрили усіх, крім одного, і це не бодди. бодди як раз накидав знову 4/12 що гаразд. підбори майже не програли. а от в атаці... після попередньої гри я очікував що різниц буде атакувато багато і неточно. були також побоювання що лепещенко буде атакувати багато, але тут нормально. проблеми з реалізацією затонського, рябоконя та українського... лоу пост таким складом був би кращий, тому що триочкові не пішли зовсім, реалізацію двоочкових значно краща, але все одно недостатня, тому що в 4й чверті багато часу грав запас англійців

ізраїль на меньшому настрої обіграв грецію.
польща на меньшому настрої програла свлоенії! угорці програли італії і тепер з двома поразками їм буде дуже важко кваліфікуватися далі. угорці 4 останні сезони були щонайменьше у пів-фіналі