BuzzerBeater Forums

BB Slovenija > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
319042.2 in reply to 319042.1
Date: 05/18/2023 01:04:35
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14961496
Second Team:
Kerlci II
Kot trenutno kaže, bomo fokus preusmerili v trening prostih metov Ampak še je čas za prijavo.

This Post:
99
319042.3 in reply to 319042.2
Date: 05/18/2023 09:32:16
Prekmurje Storks
II.2
Overall Posts Rated:
161161
Second Team:
Prekmurje Farmers
Res je, se vedno imas cas, da za 2 sezoni podaljsas

This Post:
00
319042.4 in reply to 319042.3
Date: 05/21/2023 05:40:06
High fly team
SKL
Overall Posts Rated:
6767
Second Team:
High fly Development team
Prihaja visoko leteče upanje za slovensko košarko 🇸🇮

Več kmalu…


This Post:
22
319042.5 in reply to 319042.4
Date: 05/22/2023 03:57:15
High fly team
SKL
Overall Posts Rated:
6767
Second Team:
High fly Development team
Prišel je dan, ko naš dolgoletni selektor Deschamps zapušča klop državne reprezentance 🇸🇮

Že ne prvi pogled je opravljal fantastično delo, dosegal odlične rezultate in hkrati usmerjal razvoj mladih talentov in naslednjih upov BB- Reprezentance. In škoda bi bilo, da ves ta trud zavržemo in popustimo pri kakovosti dela.

Zato sem se odločil za KANDIDATURO selektorja 🇸🇮 reprezentance.

Kot zapisano, je bilo delo v reprezentanci res na nivoju #1, zato se zavedam, da bo vodenje lažje, kot če bi bilo cel sistem vspostaviti iz nule. V preteklih sezonah so se razvili številni taletni, ki že puščajo pečat v Reprezentanci, hkrati pa je dovolj super kakovostnih igralcev v zlatih letih, da so pričakovanja lahko visoka. Prioritete za naslednji dve sezoni morajo biti jasne in po mojem mnenju so to:
1.) Najti in pomagati pri razvoju čim več mladih slovenskih talentov, kar bo zagotovilo dobro prihodnost. Le to bomo lahko dosegli samo v sodelovanju z U21 selekcijo in dobrimi odnosti lastnikov naših upov. Zavedam se, da je to najpomembnejša točka in moramo priznati trud vseh lastnikov, ki tako poskrbijo tudi za razvoj reprezentance.
2.) Zagotoviti popoln razvoj tistih najboljših igralcev v poznih 20ih letih, kar je nujno za najvišji nivo. Pri tem bomo pomagali skupaj z štabom na vse načine.

3.) Ostati v kontaktu z vsemi menedžerji reprezentantov, ter zagotoviti optimalno pripravljenost vseh Reprezentantov
4.) Dostojno zastopati državne barve na Evropskem in naslednjo sezono svetovnem prvenstu, mogoče celu upati na kakšen rezultatski presežek na najvišja mesta.

Zadnja točka je seveda, odvisna od vseh naštetih faktorjev ter nenazadnje tudi taktičnih postavitvah, pri katerih bo pomagal tudi dosedanji selektor Deschamps.

To pa je tudi priložnost, da vam predstavim tudi že del potencialne selektorske ekipe:
>julo - $uperiors , bo prevzel vlogo glavnega pomočnika, ki bo pomagal na vseh področjih od pregleda baze igralcv, pa vse do pomoči pri najpomembnejših nalogah vodenja.
>Deschamps - KERLCI , ki bo opravljal vlogo strokovnega sodelovca za razvoj igralcev. S svojimi preštevilnimi izkušnjami in znanjem bo tako bedel nad največjimi talenti in pomagal z nasveti in načrti za trening.

In seveda jaz peterremic- High fly team , ki bom poskrbel in da obdržimo nivo reprezentance na nivoju, kot je bil do sedaj in ga še dvignemo na področjih kjer je to mogoče.


Za vse, ki ne poznate VISOKO LETEČIH, smo ekipa stara 13 sezon vendar, da ne ponovite napake številnih tekmeciev HFT ni navadna ekipa. Smo ekipa, ki se je v najkrajšem času od ustanovitve uvrstila v SKL ligo, kjer pa že kar nekaj sezon delamo preglavice najbolj podkovanim in uspešnim ekipam. Tako smo že dva-krat končali na drugem mestu lige, z ekipo katere vrednost je bila daleč pod povprečjem lige (Jah, čez FC LENO z svojimi zverninami, pač ni šlo več kot na eni tekmi😆). To dakazuje našo uspešo kadrovanje, razvoj igralcev in poznavanje sistemov oz zakonitosti igre. Največji navdušenci simulacij pa nas lahko prepoznajo že iz starodavne igre BASKETSIM, kjer nam najvišja mesta niso bila tuja.



Last edited by peterremic at 05/22/2023 03:57:36

This Post:
00
319042.6 in reply to 319042.5
Date: 05/22/2023 04:50:19
Straški navihanci
SKL
Overall Posts Rated:
3333
Second Team:
Straški nadobudneži
Super. Res me veseli, da smo na koncu vendarle dobili en pravi nagovor z jasno vizijo kako in kaj, ker kot si že samo omenil, Deschamps je postavil izvrstne temelje in škoda bi bilo vse skupaj podreti in čez par sezon postavljati na novo. To kaže na resnost, doda k zaupanju v naslednika in olajša odločitev pri oddaji glasu. Srečno!

This Post:
00
319042.7 in reply to 319042.5
Date: 05/22/2023 12:59:48
Bonifika
SKL
Overall Posts Rated:
3838
Second Team:
Bonifika II
Odlično, repka gre naprej. Imaš moj glas.

This Post:
00
319042.8 in reply to 319042.7
Date: 05/22/2023 13:26:28
Prekmurje Storks
II.2
Overall Posts Rated:
161161
Second Team:
Prekmurje Farmers
Mi je ze odleglo,... Pa ne podcenjujem nobenega protikandidata, ampak vseeno se mi zdi, da je za reprezentanco, eno ali drugo, potrebno imeti dolocene izkusnje in predvsem veliko casa in zivcev...

Hvala vsem, ki ste se opogumili in kandidirali, da repka nebi potonila, ampak vseeno, 12 points goes to... HFT :p