BuzzerBeater Forums

BB Poland > Problem z treningiem

Problem z treningiem

Set priority
Show messages by
This Post:
00
319420.1
Date: 06/02/2023 05:31:50
Żeglarze Gdynia
IV.23
Overall Posts Rated:
00
Szanowni,
Mam problem i nie wiem, czy to nie jest jakiś bug w BB. Przed rozpoczęciem sezonu kupiłem czterech 18-letnich graczy, zatrudniłem pierwszorzędnego (5) trenera oraz zaawansowanego trenera młodzieży. Przez dwa tygodnie wszyscy (lub niemal wszyscy) ci młodzi zawodnicy mieli 48+ minut. Jako trening dałem obronę na obwodzie dla pg, sg, sf. Przez dwa tygodnie u tych młodych graczy ani jedna statystyka nie drgnęła do góry (a mają obronę na obwodzie na poziomie porządny). Nie gram w BB od wczoraj, ale pierwszy raz coś takiego widzę. Czy to realne, czy można to zgłosić do adminów BB? Poradźcie proszę.

From: Joker

This Post:
33
319420.2 in reply to 319420.1
Date: 06/02/2023 06:44:45
TOP TEN THUNDERS
II.3
Overall Posts Rated:
185185
Cześć
jeżeli wybrano trening obrony na obwodzie, czyli pressing dla 3 pozycji to jest ona bardzo mało efektywna metoda i będzie szła bardzo wolno.
Optymalne układ dla tego treningu to jest wybór pressing TYLKO dla PG, każde zwiększenie ilości trenowanych pozycji zmniejsza jego efektywność, bez wnikania jak bardzo ( w przybliżeniu dla 2 pozycji 2 krotnie wolnie, a dla 3 trzykrotnie, choć zakładam ze nie jest to aż tak proporcjonalnie).
Przy trenowaniu 4 rookies najlepiej dokupić jeszcze 2 i włączyć trening 1na1 lub sprzedać 1 gracza i skupić się na treningu 1 pozycji dla 3 graczy tygodniowo. taka drobna sugestia ;)
pozdrawiam