BuzzerBeater Forums

BB Bulgaria > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Dodor
This Post:
22
319959.2 in reply to 319959.1
Date: 08/22/2023 10:31:35
Dodor Utd
A Grupa
Overall Posts Rated:
476476
Second Team:
Dodor Inc
Пускам кандидатура за всеки случай, че да не се падне пак някой дето не говори.

Основната задача тук е да се мотивира тренирането на млади играчи с потенциал 7-9, съответно бих наблегнал на скаутване и комуникация, както със собствениците на такива играчи, така и с потенциални купувачи.

Гласувай за едно по-светло бъдеще!


p.s. Надявам се все пак да се появи някой кандидат, който да ме накара да се оттегля! Много работа е, питай минкоф


From: ogrizko
This Post:
11
319959.3 in reply to 319959.1
Date: 08/22/2023 10:56:33
B.C. Ambidexter
II.1
Overall Posts Rated:
6868
Здравейте, сега след като изпаднах от втора в трета дивизия ще имам повече време за националния отбор :) Реших да се пробвам, защото предния мандат и с двамата треньори не успяхме да постигнем някакви впечатляващи резултати. В тоя смисъл, явно дори аз да съм треньор няма да е чак толкова фатално :)

Все пак тренирайте играчи, за да има шанс да спечелим поне срещу най-слабите нации, че предния мандат дори тия мачове бяха проблем! Искам амбиция от всички български менажери и отбори! Ще се борим до последна капка пот дори и да падаме! :)

Моите уважения и към кандидат Додор, но за да има избори все пак трябва да има повече от един кандидат :)

From: nikito
This Post:
44
319959.4 in reply to 319959.2
Date: 08/22/2023 13:56:35
BALKAN Botevgrad
II.1
Overall Posts Rated:
133133
Second Team:
BALKAN Botevgrad II
Привет и от мен!

Реших и аз да се кандидатирам за поста, да размия вота
Напоследък основно четях из форумите,но ще започна и да говоря сега

С оглед ситуацията през последните 2 сезона, мисля да променим нещата и да не разчитаме само на успехите на мъжете (за които тепърва ще се говори), а да възродим младежите или поне да се издигнем колкото се може в ранглистата. Тъй като последните сезони стремглаво вървим надолу и падаме от страни с дузина потребители.
Разбира се няма как да се случи това без ваша помощ. Даже основната заслуга ще бъде ваша - от мен само скаутване, комуникация и редене на тактиката (обещавам,че няма да е само гледане).
Затова ще се опитам да "запаля" колкото се може повече хора да вземат трейнита и да ги готвят за младежки национали.

Толкова от мен засега. Ще прегледам, ще скаутна играчите и ще пиша по-подробен анализ идната седмица, тъй като и аз, подобно на бивш съратник на поста, съм по чужбината (само че не на Ниагарския водопад Cheers, Slam).

Поздрави!

From: mink0ff

This Post:
22
319959.5 in reply to 319959.4
Date: 08/22/2023 14:39:52
BC Vitosha Sofia
A Grupa
Overall Posts Rated:
760760
Second Team:
Sofia Alpha Dogz
@nikito
...и падаме от страни с дузина потребители.

Преувеличаваш...


Сега сериозно - вие (Додор и Ники) сте двамата човека, които сте натренирали най-много и най-качествени играчи за НО във времето, още от преди 30+ сезона и продължавате без задръжки. Стотици победи на НО (че даже и 2 Б3 титли на предния ми отбор) в немалка степен се дължат на вас.

И точно тоя сезон се кандидатирате и двамата... Как да избера за кого да гласувам?! И съвестта не помага.

Та да, разберете се помежду си, според мен. Единият да поеме сега, а другият да застъпи след него и да изградим нещо устойчиво и с младежите. Че да не стане накрая от два стола на земята!

BBB: 2 (S37 S38); Top tier: 7 (S35 S36 S37 S38 S39 S41 S63); Cup: 9 (S25 S35 S36 S37 S38 S39 S40 S41 S61)