BuzzerBeater Forums

BB România > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: RaresVP
This Post:
33
320034.2 in reply to 320034.1
Date: 08/23/2023 11:11:35
Bucharest RVP
RBBA
Overall Posts Rated:
3939
Second Team:
Bucharest Dogs
Salutare tuturor!

Ma inscriu si pentru acest mandat la carma echipei nationale U21 si astept cu nerabdare acelasi suport de care am avut parte de la voi si pana acum.

Cunosc echipa, cunosc demersurile, cunosc userii si cunosc parcursul ce trebuie avut in acest mandat cu U21.

Mandatul trecut a fost unul de succes. In consolare am ajuns mai departe decat planuisem si puteam si putin mai sus. In calificari nu s-au putut face multe... lipsa de jucatori. Nu va fi usor nici in acest an, deoarece, la prima vedere, echipa e cam slabuta, dar voi incerca sa scot tot ce pot din ea.

Prea multe nu sunt de zis, ma stiti, sunt aici de ceva vreme, incerc sa comunicam cat mai des si cam asta e tot.

Multumesc inca o data pt sustinerea de pana acum pe care sper ca o voi avea si in continuare.

From: Cmn90

This Post:
00
320034.3 in reply to 320034.2
Date: 08/26/2023 03:45:50
Overall Posts Rated:
44
Va salut și bine v am regăsit.

Prin acest mesaj doresc sa mi depun și eu candidatura pentru selecționata U21.Am mai avut u21 pentru un mandat și jumătate în urma cu câțiva ani în urmă,poate unii din userii mai vechi își aduc aminte(CMN90 ,BCM Zalău era echipa). Experiența in joc există.

In acele sezoane nu era organizarea de acum .....vad că s au schimbat multe chestii in bine atât la nivel de națională mica dar mai ales la națională mare care arată altfel fata de cum o știam eu.Desigur s a schimbat și motorul jocului.Sa ai la națională jucători cu 155 160 tsp e foarte des întâlnit acum .

Aceste schimbări în bine se datorează userilor români care deși nu sunt multi la număr antrenează intensiv jucători români și se dedica acestui lucru.

Nu doresc sa mă întind foarte mult dar consider că aș putea ajuta naționala mica și că o schimbare ar prinde bine in aceste momente . Bineînțeles cu ajutorul și susținerea voastră.

Hai Romania!

Va mulțumesc.