BuzzerBeater Forums

BB Bulgaria > Ревалник

Ревалник (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: ogrizko
This Post:
00
321494.1
Date: 09/15/2023 01:43:50
B.C. Ambidexter
II.1
Overall Posts Rated:
6868
Май няма тема за реване и оплаквания, а това е супер важно човек да може да си поплаче, така че пускам топик :)

Вече сигурно цяла седмица ме измъчват билетчетата и това, че феновете нещо им стана и спряха да идват на мачовете ми.

Мач за лигата срещу бот - $ 219 116 ......след това мач за лигата срещу нормален съперник - $ 158 294, т.е. 60к съм надолу от публика. А интересното е, че всъщност втория мач с по-малкото билетчета имах 5 звезди настройка на публиката за предния мач дето бях спечелил. А срещу бота имах 1 звезда за последния мач. Т.е. очаквах повече приходи отколкото срещу бота :) И изведнъж - дран, 60к надолу.....

В същото време продължавам напред за купата, там залата ми се пълни (ама това не ме грее понеже са фиксирани парите) и последния мач взех 60к..... и взех да се чудя дали щото феновете ходят много за купата и затова нямат много мотивация да идват на мачовете за дивизията? Дали има нещо общо между едното и другото?! И ако няма - защо пък феновете така рязко ми намаляха и то като станаха повече звездите.... засега не съм си сменил цената на билетите, за да видя какво ще се случи ама продължава да ме гложди тоя въпрос понеже ми трябват много пари да си изпълня целите. Преди мача за купата бях на минус, а сега съм 20к лева само колкото да купувам вода и топки и транспортните разходи :) Лоша работа...