BuzzerBeater Forums

BB Bulgaria > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: mink0ff

This Post:
22
321963.11 in reply to 321963.8
Date: 11/29/2023 18:58:26
BC Vitosha Sofia
A Grupa
Overall Posts Rated:
771771
Second Team:
Sofia Alpha Dogz
Защо ти хрумна, че не е нужно дори нещо като реч да напишеш??

Защото считам за напълно нормално да се пишат "речи" от кандидати, които се пускат за пръв път и съответно искат да споделят какво не харесват, какво биха могли да опитат да направят по-добре и тн.

При положение, че се пускам за 5-ти мандат - мисля, че това не е необходимо на този етап. Резултатите от "работата" ми са видни и емпирично измерими назад във времето. Винаги се включвам в теми и дискусии относно НО и съм на разположение за въпроси. Старая се и да не пропускам да отговарям на никого на лични съобщения.

Нищо не бих направил по-различно от това до момента. Просто продължаваме да развиваме нещата, които вече сме изградили.


BBB: 2 (S37 S38); Top tier: 7 (S35 S36 S37 S38 S39 S41 S63); Cup: 9 (S25 S35 S36 S37 S38 S39 S40 S41 S61)
From: ogrizko

This Post:
00
321963.12 in reply to 321963.11
Date: 11/30/2023 04:25:25
B.C. Ambidexter
II.1
Overall Posts Rated:
6868
Мда, аз се пускам за втори път, а не за първи - можеше и аз нищо да не пиша дето викаш понеже всички вече са запознати с мен така или иначе. Най-малкото имам изяви и във форума, добре познат съм може би. Но все пак не е много трудно да се напишат 2-3 изречения с някаква най-обща информация. То много хора са добре познати, но все пак имат визитки в себе си и дават визитки на другите независимо, че ги знаят. Йорданка Фандъкова сигурно и тя нищо не трябва да казва какво ще прави следващия мандат понеже всички я знаят вече и т.н. Това дето кандидатът се явява без да казва нищо сигурно само в БФС го има ..и тук явно понеже си решил, че е безсмислено :)

Но понякога малките неща обръщат каруцата. Ако беше написал 2-3 изречения, със сигурност нямаше да се кандидатирам. И да, в случая едва ли ще спечеля, не съм голяма заплаха за теб и програмата, но можеше да избегнеш моята кандидатура и тия обяснения.

Също така, засега по-вероятно да не се кандидатирам другия път за У21 и да оставя Никито да видим какви играчи си е подготвил и какво ще направи. Обаче ако пак паднем в някой мач служебно 50-0, тогава пък със сигурност ще се кандидатирам, защото ме дразнят подобни неща.

Така че то от вас зависи какво правите и какво не правите. Пренебрегвате някакви неща като маловажни - дефолт тактики, изявления към кандидатурата и т.н. После обаче се сърдите, че съм дръзнал да се кандидатирам понеже уж нищо не разбирам :) Не подценявайте някакви основни и елементарни неща като искате да ви е по-спокойно... аз като се подразня достатъчно вече няма да се съобразявам какви ви е приятно и какво не ;)