BuzzerBeater Forums

BB Slovensko > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
22
322056.2 in reply to 322056.1
Date: 11/29/2023 05:02:10
Nitra Corgons
Extraliga
Overall Posts Rated:
940940
Second Team:
Nitra Urpiners
Ahojte opäť sa hlásim do role repre trénera.

Tento raz máme za sebou úspešnú dvojsezónu. Najprv sme do posledného zápasu bojovali o postup do skupiny ME z kvalifikácie a následne sme potvrdili vzostup výborným výsledkom v Turnaji útechy, kde sme boli prakticky 1 zápas od získania usporiadania ME pre túto sezónu. Prehrali sme s Litvou a práve v Litve sa s ňou stretneme aj v tejto sezóne. Čaká nás ťažká sezóna, kde je Litva takmer istým víťazom skupiny (nakoľko hrá doma), o druhé miesto sa pobijú Česi s Turkami a o štvrté miesto by sme sa mali biť my a Macedónci. Uvidíme, ako to napokon dopadne v reále.

Čo sa týka hráčskeho kádra, momentálne hráme s tým najlepším o máme, viac toho moc nie je a v dohľadnej dobe až na naozaj pár svetlých výnimiek asi ani nikto nepribudne do tímu. Skôr sa sústredím na mladú generáciu okolo Zbončáka (nášho prvého ATG hráča ktorého sme draftovali ako 18r). Jeho prítomnosť ma nakopla opäť trošku zabojovať o to, aby bolo o čo hrať. Táto generácia si to tiež zaslúži, lebo zopár ťažko odpracovaných sezón na našich repre hráčov tu bolo.

Nebudem klamať, nadchádzajúca sezóna nebude výsledkovo asi žiadne terno, ale spravím maximum ak mi dáte svoj hlas.

Ďakujem
zajino

Last edited by LA-zajino at 11/29/2023 05:02:56

1 BBB, 20 Leagues, 10 Tournaments, 3 Europe Titles (SVK), 2 World Bronzes (SVK), 2 Europe Bronzes (SVK,FRA), 42 Seasons NT coaching
Message deleted
This Post:
11
322056.4 in reply to 322056.2
Date: 11/29/2023 08:49:00
BK Slovenský Orol Levoča
II.2
Overall Posts Rated:
2727
Môj hlas máš, podľa mňa sa nato najviac hodiš aj si to zaslúžiš.