BuzzerBeater Forums

Türkiye - IV.1 > 63.Sezon

63.Sezon

Set priority
Show messages by
This Post:
00
322267.11 in reply to 322267.10
Date: 02/11/2024 15:45:58
Monte Cristo Kontu
III.4
Overall Posts Rated:
88
Hocam Tw maçı olmasa çok önem vermeyecektim inanki, galibiyet serini bozmak gibi bir düşüncem yoktu esasen.

Bende Bbç için yüksek maaşlı oyuncular aldım ama orada havlu attık. Eğer oyuncularım satılmazsa rekabetçi bir Playoff olur
Bende biraz satışlara önem verdim, sezon sonu kadro darlığında düşüncem gibi. Şampiyonluk olmasada Playoff oynayacak takım lig çıkar diye düşünüyorum. Bende şimdiden herkese 3.ligde başarılar dilerim..

This Post:
00
322267.12 in reply to 322267.11
Date: 02/24/2024 13:30:36
Dolce Vita
III.7
Overall Posts Rated:
11
Sıkı bir maç olmuş, neredeyse tüm istatistikler dengeli all in all ratinglerde iyi bir maç oynamışız. 10 tane fazla ofansif rebound almışız ancak bu ciddi bir fark yaratmaya yetmemiş belki daha hareketli bir oyun (içeri bak) tarzıyla maçı alabilirdik.

Şutör pozisyonu dışında sahanın her yerini iyi oynamışız. 2. bir alternatif olarak kısa forvetimizi savunmada şutör savunmasına çekseydik yine kazanabilirdik. Bu ihtimallerin hepsi bana yazar :) yeterli vakit ayırıp analiz yapmamışız.

Kutlarım hocam hak edilmiş bir galibiyet sizin için, umarım bu pozisyon bizi de 3. lige taşıyacaktır.

This Post:
00
322267.13 in reply to 322267.12
Date: 02/24/2024 14:59:52
Monte Cristo Kontu
III.4
Overall Posts Rated:
88
Hocam selamlar, gerçekten çok güzel ve dengeli bir maç olmuş. Her anlamda seyir zevki yüksek ve keyifli bir mücadele diyebiliriz. Bence içerden oynamakla doğru tercih yaptn, hatta Alçak post seçiminde en doğrusuydu. Saha avantajı bende olduğu için içeri bak oynaman belki benim daha avantajıma olabilirdi. (Bu benim yorumum tabi)

Şutorümün formu iyidi, adam eşleşmesi değişseydi ne olurdu tabi görmek lazım. İstersen bir hazırlık maçı ile düşündüğün denemeleri yapabiliriz hocam Bende oyuncuları sattığım için kadroda rotasyon kuramıyorum, kondisyonlarda düşük olduğu için istedıgım performan olmuyor. Seneye farklı bir yapılanmaya girebilirim. Şuna iyi bir pivot ve rotasyon için en az 2oyuncuya ihtiyacım var.

Ben aslında iyi bir dost kazandığımı düşünüyorum. Yine aynı ligde oluruz umarım ilerde. ( Üst liglerde) Senin oyunda ayrıca iyi yerlere geleceğini düşünüyorum, maaş/performan olarak takımın bence çok iyi hocam.

Şampiyonluk maçı ne olur kısmet, ancak Playoff yapan her takım üst lige çıkacaktır bence hocam.
Görüşmek üzere, vakit ayırıp yorum yazdığın için ayrıca Teşekkür ederim 😇