BuzzerBeater Forums

BB Lietuva > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
44
322870.2 in reply to 322870.1
Date: 03/05/2024 14:23:24
Šiaulių Rambynai
LBBL
Overall Posts Rated:
453453
Second Team:
Bėginis dviratis
Sveiki,

po ilgos pertraukos vėl kandidatuoju į U21 rinktinės trenerius. Pagrindinis tikslas - tęsti prieš du sezonus U21 pradėtus darbus ir gerinti Lietuvos jaunių poziciją pasaulio reitinge.
Paskutinius sezonus prižiūrėjau dabartinę 21-rių metų žaidėjų kartą, įgavau naujos patirties - ką treniruoti, ko ne, kaip bendrauti. Mano nuomone, rezultatai ateina, kai treneris išbūna kelias kadencijas, o ne vieną. Neprižadu, kad neklysiu, bet visada laukiu konstruktyvios kritikos.

Dėkui.

Message deleted
From: SterSiX
This Post:
66
322870.4 in reply to 322870.2
Date: 03/06/2024 13:27:07
Turtle_man
III.13
Overall Posts Rated:
4545
Second Team:
Turtle_man II
Sveiki Lietuvos gyventojai!
Matau diskusijos užvirė, ir kampanija ir antikampanija prasidėjo net be officialios kandidato kalbos - bijo reiškia gerbia!
Tai va, kaip sako išmintis po tamsos ateina šviesa ir aš tą šviesą Jums siūlau - negi norite toliau kapstytis po paranoidinės šizofrenijos užkulisius, kad ir kas juos reprezentuos?
Už mano nugaros geriausius pasiekimus BB LT istorijoje turintys žmonės, norintys savo žinias per mane perteikti jaunajai kartai, tuo pačiu gražinant žaidimo romantiką senbuviams.
Tikslai? Apart smagumo gražinimo į žaidimą siūlau dream big viziją - pastarieji du štabai tiek darbo įdėjo, kad jį paversti čempionato auksu turėsiu dirbti dar daugiau ir taip, tiek aš tiek Jūs norite medalių, nes o ko daugiau čia susirinkome. Ar per utopijos fermas, ar per naujų žaidėjų vedimą už rankos ar galų gale senpirdų išjudinimą pasiekti kažko dar kartą.
Medaliu labai norim, bet apie juos galvojama tik po sunkaus darbo.
Stengsiuosi suburti ryžtingą, gerai suprantančius žaidimo mechanikas štabą.
Kadangi esu pakankamai jaunas dar, tikrai turiu pakankamai laiko jaunius prižiūrėti, sudėtis nustatyti . Esu kupinas entuziazmo, ir tikiu savo jėgomis. Svarbiausia nepasiduoti ir eiti tiesiai. Kaip žmogus esu maksimalistas, siekiu geriausio iš to ką turiu. Todėl, iš bet kokių jaunių stengsiuosi išmelžti maksimumą ir eiti kiaurai visas rinktines.

Tegul nugali tas, kuris nusipelno šio posto, o ne reitingas.

Su derama pagarba, SterSiX.

From: velnes
This Post:
33
322870.5 in reply to 322870.1
Date: 03/06/2024 13:29:41
FK “Šturmas”
IV.19
Overall Posts Rated:
9191
Second Team:
velnynas
Sveiki,

U21 buzzerbeateris yra nesąmonė, todėl aš kandidatuoju reprezentuodamas vieną paprastą idėją :
U21 turi būti naudojamas ne laimėti medalius, bet kelti patirties skillą esamiems patiems perspektyviausiems jaunuoliams, kurie ateityje žais NACIONALINĖJE RINKTINĖJE.
Strategija paprasta :
Pakviečiama 18 žaidėjų į U21 iš kurių 12 yra perspektyviausi jaunuoliai, o likę 6 būtų naudojami tam, kad jums lengviau parsiduotų žaidėjas, t.y. kol jūs laikot jį rinkoje ir susiekiat PM, tol aš jį laikau U21.
Visi mačai būtų grynai dėl patirties, o ne dėl rezultatų.
Reikalavimai norint žaidejui žaisti U21 rinktinėje mano potencialios kadencijos metu :
-Žaidėjas turi būti lietuviškoje komandoje arba lietuviui priklausančioje Utopijoje.
-Žaidėjas turi būti treniruojamas su 3 lygio Sporto Salės (Gym) pastatu ir bent jau 5 lygio treneriais.
-Žaidėjo potencialas kažkada žaisti Nacionalinėje Rinktinėje turi būti patvirtintas NT trenerio Vilko.

Jeigu pritariate mano idėjai, kad U21 turi būti naudojamas kaip patirties skillo kėlimo įrankis NT žaidejams, balsuokite už mane.
Jeigu nepritariate ir norite matyti rezultatus mūsų U21, nebalsuokite už mane.

This Post:
00
322870.6 in reply to 322870.5
Date: 03/06/2024 14:00:37
KK BARSTYCIAI
LBBL
Overall Posts Rated:
1818
Second Team:
FBC BARSA
Sveiki,išmetant iš konteksto visą bla bla,rinktinė turi išsiskirti kažkuom. Žaidimo varikliukas keitėsi jau ir laimeti vidinėm taktikom tapo sunku. Bet manau ir treniruoti reikia nestandartiškai.Turiu omenyje atsižvelgt į žaidėjo ūgį treniruojant ,kad skilai kiltų greičiau. Bet labiau akcentuočiau mažiukų vidinius puolimo skilus ir abi gynybos.
Ačiū už dėmesį. Kilus klausimam,prašom rašytį mano atstovui spaudai.

From: RimasV
This Post:
33
322870.7 in reply to 322870.1
Date: 03/06/2024 14:55:45
Komjaunimo Tiesa
II.4
Overall Posts Rated:
866866
Second Team:
Komjaunimo Tiesa II
Gerbiami krepšinio bendruomenės nariai,

Leiskite man kreiptis į jus šiais svarbiais momentais, kai pradedami U21 rinktinės trenerio rinkimai. Šių metų pasaulio krepšinio scenoje susiduriame su iššūkiu, kuris neabejotinai reikalauja mūsų dėmesio ir atsakomybės.

Pirmiausia, norėčiau atkreipti dėmesį į tai, kad mūsų U21 rinktinės rezultatai pastaraisiais metais buvo nepatenkinami. Matome, kad esame toli nuo to, ko siekiame ir ką galime pasiekti. Ši prasta rinktinės reitingo padėtis rodo, kad mums reikia veiksmingų pokyčių ir atnaujinimų.

Tačiau tai nėra vienintelis mūsų iššūkis. Pastaruoju metu mūsų bendruomenėje kilo nesantaika ir diskusijos dėl to, kaip tinkamai tvarkome mūsų jaunų talentų plėtros procesą. Kyla abejonių, kad didelis kiekis U21 lygio talentų yra neišnaudojamas ir tiesiogiai kenkia mūsų krepšinio bendruomenei.

Šių rinkimų metu turime galimybę padaryti pokyčius ir įtraukti naująją viziją bei energiją į mūsų U21 rinktinės ateitį. Mums reikia trenerio, kuris sugebės sujungti talentą, strategiją ir atsidavimą siekti tikslų. Mes ieškome lyderio, kuris sugeba inspiruoti ir vadovauti jaunų krepšininkų augimo procesui.

Todėl kviečiu jus visus suteikti savo paramą, balsuodami už trenerį, kuris turės aiškią viziją ir veiksmingą planą mūsų U21 rinktinei. Tai yra mūsų bendras tikslas - pagerinti ir stiprinti mūsų krepšinio bendruomenę.

Ačiū už jūsų dėmesį ir paramą.

Su pagarba,
RimasV, U21 rinktinės rinkimų komiteto pirmininkas

This Post:
00
322870.8 in reply to 322870.7
Date: 03/06/2024 15:27:45
BC Cold Hands
II.4
Overall Posts Rated:
210210
Turiu daug patirties, zodziu i vata nevinioju. Stengsiuos kiek galesiu ir kiek jauniai leis. Bendras tikslas - pergales.

Telaimi geriausias

Last edited by Konkretus at 03/06/2024 15:28:02

This Post:
00
322870.9 in reply to 322870.8
Date: 03/06/2024 15:33:10
Krituliai
III.16
Overall Posts Rated:
305305
Second Team:
Kritulio Urėdija
Turiu daug patirties, zodziu i vata nevinioju. Stengsiuos kiek galesiu ir kiek jauniai leis. Bendras tikslas - pergales.

Telaimi geriausias



Viską ką konkretus žadėjo tik +1

Message deleted
From: L1N@S
This Post:
22
322870.11 in reply to 322870.9
Date: 03/08/2024 14:43:02
BC Lietuviniai
III.12
Overall Posts Rated:
102102
Second Team:
BC Lietuviniai II
Sveiki visi.
Pamatęs kolegos Igno entuziazmą rinkimuose, nusprendžiau pats kandidatuoti į U21. Taip, suprantu, kad einu prieš savo štabo kolegą, nėra gražu tikrai. Aš tikrai nenoriu, kad mūsų štabo darbas nueitu lengva ranka į kito rankas, kuris nėra net buvęs U21 rinktinės štabe.
Dauguma mane jau pažįsta iš discord ir forumo, tai neprisistatysiu.
Mano veiklą per praėjusius du sezonus U21:
*Pirmą sezoną sukūriau atskirą discord channel mūsų štabui ir žmonėms kurie mus palaiko(ateityje planuoju jo plėtrą)

*Pirmą sezoną (galima sakyt) prikėliau U21 forumą apžvalgomis apie U21 rungtynes.

*Per šituos sezonus, prikalbinau tris žmones prisijungti prie U21 štabo, ateinančiam dviem sezonam(buvo daugiau, tik galutiniam pokalbyje nusprendė neprisijungti kaikurie)

*Sukūriau gerą ryšį su kaikuriais Lietuvos ir užsienio manadžeriais.

Patirtis:
*dirbau NT ir U21 štabuose (su šitais sezonais tai gal kokie 8 sezonai)

Žodžiu, nenoriu išsiplėsti daugiau, nenoriu ir pažadėti kažko mistiško, bet aš turiu esminę mintį dėl kėlimo ir noriu, kad butu testinumas. Ir svarbiausia noriu, kad visuomenė nesiskaldytu, o susijungtu. Ne žodžiais, o darbais mes garsiname save.
Į klausimus neatsakinėsiu, nes visu pirma nematau prasmės atsakinėti beveik tą patį. Visi klausimai bus atsakyti po rinkimų.
Geros kovos!!