Dzień 9 (Sobota 6 Kwiecień 2024) : Występy za pośrednictwem https://www.buzzer-manager.comWyniki kolejkiAnwil Włocławek.. 97 -
Saneik 107RKS Rydla 94 -
Tired Turtles 115Legion W-wa 110 - Stokersi 91
MKLS Odolanovia 84 -
Ździrki 100BASKET LECH POZNAŃ 125 - KS Zamostem 94
Walczaki FC 95 - Stary Żmigród Nets 93
Piast AstaBud Głubczyn 88 -
Matrix Mighty Dunkers 100Ciamajdy 85 -
Basket Człuchów 87Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 125 : BASKET LECH POZNAŃ
Zbiórki : 67 : Saneik
Asysty : 28 : BASKET LECH POZNAŃ
Przechwyty : 10 : BASKET LECH POZNAŃ
Zablokowane rzuty : 6 : Anwil Włocławek.., Legion W-wa, BASKET LECH POZNAŃ
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 32 : J. Molera (RKS Rydla), G. Rode (Tired Turtles)
Zbiórki : 25 : Y. Glikstein (Saneik)
Asysty : 10 : Z. Herczeg (BASKET LECH POZNAŃ)
Przechwyty : 4 : C. Phùng (Stokersi)
Zablokowane rzuty : 3 : D. Sluzewski (Saneik), Y. Bonnaventure (Legion W-wa), N. Boni (Ździrki), S. Naić (KS Zamostem), A. Lima (BASKET LECH POZNAŃ), M. Cristea (Basket Człuchów)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : T. Radziszewski (Ździrki) (31 Punkty, 8 Zbiórki, 6 Asysty, 3 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 38
Shooting Guard : L. Limão (Basket Człuchów) (26 Punkty, 4 Zbiórki, 7 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 30
Small Forward : J. Molera (RKS Rydla) (32 Punkty, 6 Zbiórki, 5 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 26
Power Forward : Y. Glikstein (Saneik) (30 Punkty, 25 Zbiórki, 0 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 44
Center : G. Rode (Tired Turtles) (32 Punkty, 14 Zbiórki, 4 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 38
MVP kolejkiY. Glikstein (Saneik) (30 Punkty, 25 Zbiórki, 0 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 44
Najsłabszy występ kolejkiB. Gruber (MKLS Odolanovia) (0 Punkty, 2 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -3
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : C. Schretter (Stokersi) : 7 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : C. Hofstätter (Stokersi), E. Rozwora (Walczaki FC), C. Zúñiga Guzmán (Piast AstaBud Głubczyn) : 6 Faule
Iron man : G. Rode (Tired Turtles), X. Giménez Díaz (BASKET LECH POZNAŃ), A. Lima (BASKET LECH POZNAŃ), K. Gołąbek (Matrix Mighty Dunkers), D. Rzeźnicki (Matrix Mighty Dunkers) : 48 Minuty
Snajper : T. Radziszewski (Ździrki), B. Forrest (Ciamajdy) : 6 3 punkty
Najlepszy zawodnik : J. Sitowski (Stokersi) : Ocena : 21.0
Najsłabszy zawodnik : G. Kostrowski (Walczaki FC) : Ocena : 7.5