BuzzerBeater Forums

Slovenija - I.1 > Sezona 43

Sezona 43

Set priority
Show messages by
This Post:
00
294808.11 in reply to 294808.10
Date: 07/22/2018 06:46:21
Overall Posts Rated:
122122
Sicer zelo zamujam, a vseeno javim tu - čestitke za naslov v lanski sezoni!

Pa glede nove sezone:
Croatoansi bomo probali obstati v ligi in trenirati naše mlade upe, Linharta, Smerduja in Borosa. Jedro ekipe je s prodajo Bratoviča precej mlado, tako da bomo lahko najverjetneje nekaj sezon v "varčevalnem načinu", kar bo glede na to, da nismo konkurenčni za naslov, najverjetneje optimalna pot. Ko se mladci razvijejo v vrhunske igralce, kot je načrtovano, pa bomo razmišljali dalje.

From: Mr.X
This Post:
00
294808.12 in reply to 294808.11
Date: 07/31/2018 14:02:26
The Return
II.3
Overall Posts Rated:
6464
Kako sem premagal Pigse? Ima kdo razlago? Meni ni cisto jasno glede na rezultate prvih 3 tekem...

Lp

This Post:
11
294808.14 in reply to 294808.13
Date: 08/29/2018 15:43:42
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14961496
Second Team:
Kerlci II
Tako, sezona je že čez polovico, naš forum pa sameva.

Sam se še nisem povsem odločil, ali si želim izpasti že to, ali naslednjo sezono. Verjetno je bolje izpasti ob relativno dobrem dosežku v rednem delu, tako da ko svoje opravimo v pokalu, najbrž sledi razprodaja igralcev. Enak nivo bi verjetno lahko držal praktično v nedogled,a želim si moštvo z doma vzgojenimi nosilci, za kar bo potrebno stopiti korak ali dva nazaj. Na draft pa itak ne računam več.

Me pa konkurenčnost mojega moštva kdaj vseeno še preseneti, danes smo v BBB-ju rutinirano opravili z ekipo v kateri so igrali štirje (odlično pripravljeni) Hrvaški reprezentanti. Tako da ambicije v pokalu vsekakor ostajajo, pa tudi sicer se bom s težkim srcem poslovil od ekipe, ki se je res odlično uigrala. Tudi Berlak še ni rekel zadnje in se še vedno uspešno kosa z mlajšimi igralci. V izdelavi je že njegov kip, ki ga bomo dali postaviti pred dvorano. Za izdelavo smo zadolžili lokalnega kiparja, a bazen talentov v naši občini je majhen, vprašanje komu bo zadeva podobna.

This Post:
00
294808.15 in reply to 294808.14
Date: 08/30/2018 05:36:08
Overall Posts Rated:
77
Uh, potem te čaka pa veliko dela, glede na to, da nimaš ravno veliko domačih igralcev :)

Kako ste zadovoljni s potekom sezone? Jaz sem se med sezono odločil prodati nekaj igralcev zaradi obupnega napada (37% met iz igre). Dva igralca sem že nadomestil, iščem pa še eno krilo, ki bo napadalno učinkovito. Vprašanje sicer je, kdaj ga bom dočakal, ker je na trgu malo takšnih igralcev, kot si jih želim. Nekaj so mi te spremembe vsekakor vzele, na računu bi verjetno imel zmago ali dve več, a se mi dolgoročno lahko obrestuje. Sem pa zelo zadovoljen s centrom Fabianiem, ki sem ga kupil pred sezono in je prvi skakalec lige. Glede na kvaliteto, starost in potencial je bil relativno poceni, od prihoda pa vsaj vsak drug teden napreduje.

Je pa zanimivo, da smo z naskokom najboljša ekipa v skoku v ligi, najboljši po ratingu, imamo pa preslab izkoristek v napadu in preveč izgubljenih žog. Če to dvoje popravim, bomo konkurenčni (vsaj) za končnico, samo upam, da prej ne izpadem iz lige :)

This Post:
11
294808.17 in reply to 294808.16
Date: 09/02/2018 02:49:50
Ainmosni
II.4
Overall Posts Rated:
207207
Second Team:
Homines ex spatio
Ja, Kerlci se mi prav smilijo. Toliko truda, pa nobenega uspeha z izpadom In to kljub pomoči, ki bi mu jo vsi radi ponudili . Ampak danes sem nenadoma ugotovil, kje je težava. Deschampsu ni nihče povedal, da se izpade na drugem koncu lestvice, torej "spodaj", ne "zgoraj"!!!
Drugače pa se pridružujem mnenju, da sta strani med seboj izenačeni, le da sem mnenja, da je načeloma rdeča stran šibkejša od modre (častna izjema na rdeči strani je le rudar). Malo glede na občutek, malo pa tudi po medsebojnih rezultatih, saj imamo kar 12 zmag manj...
Sam sem s sezono zadovoljen, čeprav se mi zdi, da se moram tokrat zahvaliti sreči, še posebno v zadnjem tednu, ko sem dobil eno tekmo s trojko ostarelega igralca, drugo pa za pičle tri točke. Če prištejem še eno, ki sem jo dobil za točko iz začetka sezone, je že kar jasno, da moram opraviti nekaj žrtvenih daritev. Sicer pa je že nekaj sezon cilj trening in tudi tole ni nič drugače. Upam, da bodo sadovi tega pristopa vidni čez sezono ali dve. Kratkoročni izziv pa seveda ostaja isti: obstati

Last edited by Insomnia at 09/02/2018 02:52:02

This Post:
00
294808.18 in reply to 294808.17
Date: 09/02/2018 03:21:29
kk rudar 1978
SKL
Overall Posts Rated:
3636
Ja prav zanimivo bo videti kako se bodo Kerlci sedaj lotili dveh pokalnih tekem ko so že na prvenstveni tekmi igrali z prvo peterko,kljub temu ,da jim je pomembnejše pokalno tekmovanje kot so zapisali.

This Post:
00
294808.19 in reply to 294808.18
Date: 09/02/2018 05:38:09
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14961496
Second Team:
Kerlci II
Heh, ja zaenkrat smo še prvi, a pred Trojko na 5. mestu imamo samo 3 zmage prednosti, ob razprodani ekipi bo tudi koš razlika hitro kopnela tako da mogoče samo 2 zmagi. Torej, če se uprava odloči za izpad, bomo tudi izpadli Imamo po moji oceni še kakšni dve zmagi fore.

Sem pa včeraj res pozabil nastaviti postavo in odigral s prednastavljeno Upam, da bo ta lapsus šel mimo nekaznovan.

Last edited by Deschamps at 09/02/2018 07:38:23

This Post:
00
294808.20 in reply to 294808.19
Date: 09/20/2018 13:16:28
Ainmosni
II.4
Overall Posts Rated:
207207
Second Team:
Homines ex spatio
Čestitam kerlcom ob osvojeni zlati kanti! Ni slabo za ekipo, ki razmišlja o izpadu

Kerlci so opravičili vlogo velikega favorita in v nobenem trenutku lovorika ni bila ogrožena. No, šampanjec se odpira tudi pri Ainmosnemu, kjer v garderobi Lavrac razlaga, da so se mu uresničile življenjske sanje igrati proti svojemu idolu. Mlada ekipa je dosegla največji uspeh v zgodovini kluba, čeprav je - roko na srce - celoten letošnji žreb šel zelo na roke Ainmosnemu, dodati pa je potrebno še kanček sreče pri zmagi za 1 točko proti Savljam... s trojko v zadnji sekundi, če se še prav spomnim.

Še enkrat čestitam!

Advertisement