BuzzerBeater Forums

Slovenija - I.1 > Sezona 43

Sezona 43

Set priority
Show messages by
This Post:
00
294808.6 in reply to 294808.1
Date: 07/18/2018 15:00:33
Overall Posts Rated:
2525
Pozdrav!

Sredi prejšnje sezone sem opravil ogromno nakupov, da sem se uvrstil v SKL. Ena izmed mojih želja. Sedaj, envem še, ali sledi razprodaja, ali mogoče boj za obstanek (čeprav verjetno zelo malo možnosti).

lp!

This Post:
00
294808.7 in reply to 294808.6
Date: 07/19/2018 15:31:56
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14961496
Second Team:
Kerlci II
Lep pozdrav vsem!

Moji cilji so zaenkrat precej nedefinirani. Verjetno bom delal malo profita in šparal za prenovo ekipe. V pokalu morda še kaj dosežem, medtem ko bo Berlak do končnice verjetno izgubil že toliko, da ne bom več konkurenčen najboljšim moštvom. Bi že letos razprodal ekipo, a ker se ta sezona zaradi igranja v BBB še navezuje na preteklo, bom raje še malo počakal.

Message deleted
This Post:
00
294808.10 in reply to 294808.9
Date: 07/20/2018 10:45:00
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14961496
Second Team:
Kerlci II
Mislim, da na stavnicah trenutno vseeno kotiraš najvišje. Seveda človek nikoli ne ve, kdo bo pripeljal še kakšno zvenečo okrepitev, če bi denimo Trojka uspel pripeljati še petega vrhunskega igralca, bi znal biti zelo nevaren. Tudi Croatoansi imajo moštvo, ki napreduje. Seveda pa tudi Kerlci nismo kar za odpis, čeprav, roko na srce, prostora za napredek pri prostih metih in vzdržljivosti je še bolj malo.

Na drugi strani pretijo stari mački, rudar, matematiki, docholidaj in samoa, ampak če bi moral staviti milijon BB denarja, bi stavil na Pigse

This Post:
00
294808.11 in reply to 294808.10
Date: 07/22/2018 06:46:21
Overall Posts Rated:
122122
Sicer zelo zamujam, a vseeno javim tu - čestitke za naslov v lanski sezoni!

Pa glede nove sezone:
Croatoansi bomo probali obstati v ligi in trenirati naše mlade upe, Linharta, Smerduja in Borosa. Jedro ekipe je s prodajo Bratoviča precej mlado, tako da bomo lahko najverjetneje nekaj sezon v "varčevalnem načinu", kar bo glede na to, da nismo konkurenčni za naslov, najverjetneje optimalna pot. Ko se mladci razvijejo v vrhunske igralce, kot je načrtovano, pa bomo razmišljali dalje.

From: Mr.X
This Post:
00
294808.12 in reply to 294808.11
Date: 07/31/2018 14:02:26
The Return
II.3
Overall Posts Rated:
6464
Kako sem premagal Pigse? Ima kdo razlago? Meni ni cisto jasno glede na rezultate prvih 3 tekem...

Lp

This Post:
11
294808.14 in reply to 294808.13
Date: 08/29/2018 15:43:42
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14961496
Second Team:
Kerlci II
Tako, sezona je že čez polovico, naš forum pa sameva.

Sam se še nisem povsem odločil, ali si želim izpasti že to, ali naslednjo sezono. Verjetno je bolje izpasti ob relativno dobrem dosežku v rednem delu, tako da ko svoje opravimo v pokalu, najbrž sledi razprodaja igralcev. Enak nivo bi verjetno lahko držal praktično v nedogled,a želim si moštvo z doma vzgojenimi nosilci, za kar bo potrebno stopiti korak ali dva nazaj. Na draft pa itak ne računam več.

Me pa konkurenčnost mojega moštva kdaj vseeno še preseneti, danes smo v BBB-ju rutinirano opravili z ekipo v kateri so igrali štirje (odlično pripravljeni) Hrvaški reprezentanti. Tako da ambicije v pokalu vsekakor ostajajo, pa tudi sicer se bom s težkim srcem poslovil od ekipe, ki se je res odlično uigrala. Tudi Berlak še ni rekel zadnje in se še vedno uspešno kosa z mlajšimi igralci. V izdelavi je že njegov kip, ki ga bomo dali postaviti pred dvorano. Za izdelavo smo zadolžili lokalnega kiparja, a bazen talentov v naši občini je majhen, vprašanje komu bo zadeva podobna.

This Post:
00
294808.15 in reply to 294808.14
Date: 08/30/2018 05:36:08
Overall Posts Rated:
77
Uh, potem te čaka pa veliko dela, glede na to, da nimaš ravno veliko domačih igralcev :)

Kako ste zadovoljni s potekom sezone? Jaz sem se med sezono odločil prodati nekaj igralcev zaradi obupnega napada (37% met iz igre). Dva igralca sem že nadomestil, iščem pa še eno krilo, ki bo napadalno učinkovito. Vprašanje sicer je, kdaj ga bom dočakal, ker je na trgu malo takšnih igralcev, kot si jih želim. Nekaj so mi te spremembe vsekakor vzele, na računu bi verjetno imel zmago ali dve več, a se mi dolgoročno lahko obrestuje. Sem pa zelo zadovoljen s centrom Fabianiem, ki sem ga kupil pred sezono in je prvi skakalec lige. Glede na kvaliteto, starost in potencial je bil relativno poceni, od prihoda pa vsaj vsak drug teden napreduje.

Je pa zanimivo, da smo z naskokom najboljša ekipa v skoku v ligi, najboljši po ratingu, imamo pa preslab izkoristek v napadu in preveč izgubljenih žog. Če to dvoje popravim, bomo konkurenčni (vsaj) za končnico, samo upam, da prej ne izpadem iz lige :)

Advertisement