BuzzerBeater Forums

Slovenija - II.3 > Sezona 55

Sezona 55

Set priority
Show messages by
This Post:
00
312044.1
Date: 10/05/2021 06:20:12
Dream Catchers
SKL
Overall Posts Rated:
7777
Second Team:
Mind Blowers
Pozdravljeni!

Po krajši avanturi v 1.ligi in dolgoletnem sodelovanju v diviziji I. druge lige sem po dolgem času v novi konkurenci. Kot kaže glede na trenutno sestavo, sem padel na malce močnejšo stran in že v štartu se bom pomeril z enim od dveh glavnih konkurentov za najvišje mesto. S Papki, Ayaansi in Matematiki ( predvsem slednji ) pa že imam neko zgodovino dvobojev. Upam, da obdržim pozitivno razmerje in ob enem dobro natreniram mladi branilski par, ki pa bo že v tej sezoni imel dokaj pomembno vlogo.
Popolnoma iskreno, napada na 1.ligo ne pričakujem, če pa se bo med sezono pokazalo, da je mogoče,pa se seveda ne bomo upirali. Kljub temu pa med glavne favorite sezone postavljam še Leonkingse, poleg Papkov, ki so se močno okrepili pod košem in Matematikov seveda.

Veliko sreče pri ciljih, ki jih imate ( razen proti meni ) in čimmanj poškodb skozi sezono.


This Post:
00
312044.2 in reply to 312044.1
Date: 10/07/2021 12:47:02
FC Papek
II.1
Overall Posts Rated:
00
Second Team:
FC Papek II
Lepo da me imaš za favorita, vendar sem se vrnil iz nižje lige, ena okrepitev pa še ne mora prinesti takega napredka.

This Post:
00
312044.3 in reply to 312044.2
Date: 10/08/2021 15:06:03
Dream Catchers
SKL
Overall Posts Rated:
7777
Second Team:
Mind Blowers
Vseeno imas pod kosem super dvojec. Nisem ravno sproscen pred prvo tekmo. Zacetki sezone so pri meni statisticno slabi. ;)

This Post:
00
312044.4 in reply to 312044.3
Date: 11/16/2021 05:48:47
Dream Catchers
SKL
Overall Posts Rated:
7777
Second Team:
Mind Blowers
No pa je za nami skoraj polovica sezone.
Oblikovala so se neka razmerja moči, ki že dajejo obrise te sezone.

Na rdeči strani bo kot kaže potekal boj med Matematiki in Sanjači. "visoko leteči" pa mislim, da kljub razmerju zmag in porazov se v ta boj ne morajo vmešati.
Medtem, ko so popolnoma vse ostale ekipe še v boju za končnico ali obstanek in bo zelo zanimivo opazovati razplet.

Modra stran, ki se mi zdi malce šibkejša pa ima za napredovanje le "Mesarje", ki pa v derbi z nami in Matematiki še pridejo in bomo njihovo realno moč še lahko ocenili.

Kako pa vi vidite trenuten razplet in ali ste zadovoljni s prvim delom sezone?


This Post:
00
312044.5 in reply to 312044.4
Date: 11/16/2021 15:38:54
The Butchersi
III.1
Overall Posts Rated:
4040
Second Team:
Mesarji
Ne morem verjeti, da se mi na dveh zaporednih tekmah, poškodujeta 2 najboljša igralca. En se je sicer izvlekel brez bolniške, ampak ja...upam, da smo pokoristili vso nesrečo za letošnjo sezono:)
Drugače pa zadovoljen s sezono, ki je namenjena treningu.

This Post:
00
312044.6 in reply to 312044.5
Date: 12/01/2021 16:53:00
Dream Catchers
SKL
Overall Posts Rated:
7777
Second Team:
Mind Blowers
Torej, pred nami je zadnja tretjina sezone in obrisi kam sezona pelje so ze vidni. Vzhodna stran je pokazala, da je veliko bolj izenacena po kvaliteti in bo predvsem boj za koncnico in obstoj se zelo zanimiv.
Visoko leteci so v rahlem rebuildu ekipe in od njih se ne vemo kaj pricakovati, pa vendar je jasno, da se bomo za finale verjetno udarili Sanjaci in Matematiki. Vmes pa bo padla se odlocitev kdo bo imel prednost domacega terena.
Na zahodni strani pa izstopajo Mesarji, medtem ko Panterji verjetno se niso rekli zadnje.
Pri nasi ekipi okrepitev ne nacrtujemo, saj treniranca napredujeta po planu in ce ne bo kaksnih poskodb so nase ambicije odkrito visoke.

Bo pa ta boj za obstanek otezil tudi nase delo po cimvisji kos razliki, ki se kako lahko pride prav.

This Post:
00
312044.7 in reply to 312044.6
Date: 12/21/2021 14:11:46
Dream Catchers
SKL
Overall Posts Rated:
7777
Second Team:
Mind Blowers
Tekma z Razorsi...neverjeten potek. Mislim, da ena najbolj "cudnih" tekem kar smo jih odigrali.
Z neobicajno obrambo, ki je zadela mojo napadalno taktiko smo zaceli katastrofalno.
Cernota je polnil kos proti mojem dokaj kvalitetnemu krilu kot za stavo. Ob polcasu je bil le se 6 tock od svojega osebnega rekorda. Nasi so se po zaostanku 17 tock na sredini druge cetrtine prebudili in prisli na zelo majhno razliko ob polcasu kar nas je navdajalo z upanjem. Razorsi so z nenehnimi menjavami polozajev bili neresljiva uganka za naso obrambo, predvsem potem, ko je zaradi osebnih napak moral vskociti iz klopi Contreres. Izkoriscal je slabosti Winga, ki je nadomescal se ne ravno pripravljenega glavnega branilca. V zadnji cetrtini pa smo po zaslugi odlicnega napada, predvsem nasega krila in Urbancica imeli ze vec kot 10 tock prednosti. In takrat so nepopustljivi domacini malo po malo topili prednost in izenacili v zadnji sekundi. Na naso sreco pa smo v podaljsku vnovcili izkusnje in tekmo pripeljali do za nas neverjetno pomembne zmage.
Cernota pa v drugem polcasu ni dosegel niti enega kosa vec iz igre, le 4 proste mete!, medtem, ko je moj novi glavni organizator celo tekmo bolj kot ne gresil, na koncu pa verjetno celo odlocil tekmo.

This Post:
00
312044.8 in reply to 312044.7
Date: 12/25/2021 16:08:19
Dream Catchers
SKL
Overall Posts Rated:
7777
Second Team:
Mind Blowers
No pa smo na pragu koncnice in bojev za obstanek. V zadnjih krogih se je ekipa "papkov" mocno dvignila in si priborila cetrtfinale z nami. Morda smo si na nasi strani vseeno zeleli drugega nasprotnika. Ampak glede na to, da se v koncnico lahko podamo sprosceno saj imamo zagotovljeno napredovanje, smo pripravljeni na vse. Igralci so motivirani, da osvojijo tudi ligo in glede na kolicino poskodb v drugem delu sezone upamo, da nas te pustijo na miru v koncnici.
Veliko uspeha vsem, ceprav ga ne morajo imeti vsi.

This Post:
00
312044.9 in reply to 312044.8
Date: 12/26/2021 14:43:00
High fly team
SKL
Overall Posts Rated:
6767
Second Team:
High fly Development team
Mislim, da se nam v divizii obeta zelo zanimiva končnica - prav tako pa bo brez dvoma poslastica tudi finale lige. Nekatere izmed vodilnih ekip divizij so izrazito dvignile budget za okrepitve in plače igralcev z namenom napada na končno zmago. Le te ekipe pa bomo "visoko leteči" seveda poizkusili spraviti na kolena ter doseči čim boljšo končno uvrstiev.

Srečno tudi vsem konkurentom v bojih za obstanek, da se lahko pomerimo tudi v naslednjih sezonah.




This Post:
00
312044.10 in reply to 312044.9
Date: 12/28/2021 12:20:12
Dream Catchers
SKL
Overall Posts Rated:
7777
Second Team:
Mind Blowers
Kot kaze, se dobro, da sem si zagotovil napredovanje vnaprej. Ker ocitno v sezoni poskodb izgubim centra, ki je nenadomestljiv ravno v koncnici. In s tem bomo zelo tezko parirali okrepljenim Matematikom in Mesarjem.

This Post:
00
312044.11 in reply to 312044.10
Date: 01/01/2022 14:05:57
The Butchersi
III.1
Overall Posts Rated:
4040
Second Team:
Mesarji
Ajoj, najboljše pa je, da pozabiš v finalu konference nastaviti postavo in gre vse v maloro:/
Ah ja, bo v 2022 boljše:)
Srečno in zdravo vsem soligašem!