BuzzerBeater Forums

Slovenija - II.1 > Sezona 56

Sezona 56

Set priority
Show messages by
This Post:
22
313306.1
Date: 01/13/2022 15:11:59
Overall Posts Rated:
202202
Pa začnimo novo poglavje v ligi II.1 :)

Sami lahko damo še eno kljukico k pravkar končani sezoni, dosegli smo vse zastavljene cilje in še več. Pokazali smo konkurenčnost v finala, a si lige SKL nismo želeli, kar pa, kot sem že povedal, malce obžalujem.

V novo sezono vstopamo v nekoliko spremenjeni postavi, lahko bi rekli, da malce slabši, a zato nič manj ambiciozno. Videli bomo kako se bo sezona odvijala, zaenkrat je cilj končnica. Največjo konkurenco bo to pot najverjetneje spet predstavljala stara znanka, Postojna, saj se bodo bojda še krepili. Zelo močno jedro ima Pepy team, za katerega pa se trenutno ne ve, kam se bo usmeril: v popolno razprodajo, ali bo svojim 3 zvezdnikom dodal še boljše role playerje, ki že sedaj niso bili slabi. S kakšnimi okrepitvami bi znali glavni pretendenti za (vsaj) finale postati tudi Lenart Sunsi in prišleki Croatons. Iz druge vrste bosta napadala vedno neugodna Suzuki Team in Radanje, zadnje mesto pa je trenutno kar rezervirano za Šalamence, ki razprodajajo ekipo. Vseeno znajo s kakšno pravo okrepitvijo hitro spet priti na "prava" pota.

Tudi na Vzhodu je konkurenca kar zgoščena, negativno izstopajo le Detsroyerji iz Sušaka. Težko in nehvaležno je karkoli napovedovati, saj izgledajo vsi zelo močno hkrati pa je večina ekip novih. Zaenkrat pa na papirju najbolje izgledajo pri kk mm. Edward Eller bo še enkrat več poizkušal ponesti ekipo Frayersov do končnice, a čas ni več na njegovi strani. Na papiru jim bodo parirali Verdunci in M&M team, čim boljši položaj si bosta skušali priboriti tudi Mrežca in Teorija, pri kateri pa jedro ekipe počasi lovijo leta. Največja uganka je Paćo, ki je ekipo razprodala in že išče nove igralce.

Liga je še boljša kot v lanski sezoni, boj za prestol bo krvav. In čeprav je bil odmor kratek, se na novo sezono že intenzivno pripravljamo. V preteklem tednu smo uigravali nekaj standardnih akcij, tekom sezone bomo skušali vpeljati še nekaj novih. Na današnji tekmi sem že videl nekaj dobrih stvari, a so to le zametki. Še vedno pa delamo preveč osebnih napak in si premalo delimo žogo. Nekaj igralcev tudi ni še najbolje fizično pripravljenih in upam, da se bo to težavo odpravilo. Zaenkrat me veseli predvsem dejstvo, da smo vsi zdravi in pa dobra kemija, ki jo ekipa premore.

Last edited by KOMET123 at 01/13/2022 15:14:32

This Post:
00
313306.2 in reply to 313306.1
Date: 01/13/2022 18:03:33
Postojna Blue Jackets
SKL
Overall Posts Rated:
130130
Second Team:
Kremenca Modre Jakne
Spet se me bojite, tako torej.

V Postojni v klubu cvetijo rožice, čeprav rezultatskih presežkov ni na vidiku. Na računu imam dobrega 5.5m, vložil sem že v vso mogočo infrastrukturo in dodatne zgradbe, dvorana je +20k. Zato je razmislek o kakšni novi okrepitvi, ki bi pasala v trening plan, edina smiselna pot naprej. Hkrati je Dukić že precej v letih in ker je do sedaj izgubil le en skil, bo verjetno letos nazadovanje bolj intenzivno. Prav tako v 34. leto in v 7. polno sezon v modri jakni vstopa nesojeni reprezentant Novšak in vprašanje je, kdo ga bo sposoben nadomestiti. S tega vidika je pot naprej nekoliko nejasnejša.

Prodaj ne bo, Kremenovič je oddelal trening, Luk in Pregelj (primarno) ga bosta nadaljevala. Cilj je vsaj končnica, pa uspešen trening NKI in večno slavnega potenciala.

Se beremo :)

This Post:
00
313306.3 in reply to 313306.1
Date: 01/15/2022 05:36:16
Postojna Blue Jackets
SKL
Overall Posts Rated:
130130
Second Team:
Kremenca Modre Jakne
Res smo se okrepili. Kaj bo okrepitev prinesla pa bomo videli že na debiju danes ;)

From: Zetron

This Post:
11
313306.4 in reply to 313306.1
Date: 01/15/2022 09:06:56
Sušak Destroyers
II.1
Overall Posts Rated:
22
Zdravo ekipa. Tako kot si rekel sam, tudi jaz sem bil kar presenečen nad uvrstitvijo v 2. ligo. Kvaliteta moje ekipe definitivno ni na ravni druge lige, kljub temu pa mogoče z kako kvalitetno okrepitvijo uspem nekomu zagreniti dan. Nekako tiho upam na obstanek, sem pa pripravljen na to da bo sezona zame izgledala kot Misija Nemogoče brez Toma Cruisa. Kakorkoli že predali se ne bomo, pa naj bo kar bo. Upam da bo reinkarnacija kluba neglede na izkupiček sezone nadaljevala naprej, ker prejšnjič sem po izpadu finančno bankrotiral haha =) Pa tudi s tabo sem se že srečal v drugi ligi, mislim da okoli sezone 40.... Seveda, pred omenjenim bankrotom =) =) Vsem ostalim želim srečno in uspešno sezono, se vidimo na igrišču xD

This Post:
00
313306.5 in reply to 313306.4
Date: 01/15/2022 12:10:08
Postojna Blue Jackets
SKL
Overall Posts Rated:
130130
Second Team:
Kremenca Modre Jakne
Krasen začetek, po 2 minutah poškodba Mihe Luka in posledično bo gladek poraz.

This Post:
00
313306.6 in reply to 313306.5
Date: 01/15/2022 15:45:14
Overall Posts Rated:
202202
V našem taboru smo veseli hrabrega začetka prvenstva, veseli smo tudi polne podpore s tribun. Tekmo smo imeli pod nadzorom od prve minute, kar se je od nas vendarle pričakovalo. Če sem na po zadnji pripravljani tekmi še govoril o slabi ekipni igri, danes tega ne morem trditi. Danes se je izkazala predvsem klop, ki se bo tekom sezone morala še velikokrat izkazati.

Čeprav smo nasprotniku dopustili le 83 točk, je bila ta na čase luknjasta oz. je puščala preveč prostoru Šalamencev, kar bi znal kakšen drug nasprotnik bolje izkoristiti.

Nekaj sporov smo imeli tudi s sodniško trojko, ki danes ni sodila na nivoju. Četudi je šlo za rutinirano zmago, moramo nekaj pritiska vseeno izvajati, saj bo le tako sojenje na drugih tekmah dosledno.

Razpleti na ostalih tekmah zahodne konference le kaže, da bo liga letos še posebej zanimiva in bo na koncu štela vsaka točka.

This Post:
00
313306.7 in reply to 313306.1
Date: 01/16/2022 02:28:14
Overall Posts Rated:
122122
Pozdrav vsem!
Lige še ne poznam, tako da težko pišem o drugih ekipah, smo se pa opekli že na uvodni tekmi proti ekipi Radanje, ki je postojnski trener ni uvrstil med najmočnejše ekipe konference...
Ob morebitni spremembi trening plana bo mogoče naša ekipa močnejša v prihodnosti, ampak ker je absolutna prioriteta trening 22-24 letnih igralcev, zaenkrat od druge lige računamo zgolj na obstanek. Trenuten izgled ekipe je takšen (Washburn in Fraser s skupno 200k plače), ker smo se 1 teden pred končnico v III. Ligi odločili za prestop v višjo ligo, kar smo vedeli da bo na neki točki potrebno, saj bodo trenirancem rasle plače. Sicer pa najverjetneje z napadom na 1. SKL čakamo še kakšne 2-3 sezone.

This Post:
00
313306.8 in reply to 313306.7
Date: 01/18/2022 13:35:43
Overall Posts Rated:
202202
Tekmo, ki je ne bi smeli izgubiti, smo izgubili. Lahko rečem le, da nas po videnem čaka še veliko veliko dela. Verjamem, da ekipa še ni uigrana, sploh zaradi prišlekov, toda na parketu smo izgledali kot, da bi prvič videli žogo. V napadu smo izgledali povsem izgubljeno, dogovorjenih akcij nismo odigrali, nismo odtekli, kar bi morali, vse smo poskušali individualno reševati in to je znala izkušena ekipa Ecstarjev unovčiti.

Nekaj stvari je sicer bilo dobrih in na tem bomo poskušali graditi, a je to drugače tekma za pozabo.

Sedaj se bomo poskušali čim bolje pripraviti na Postojno. A pomembneje bo, da se vrnemo k osnovam, predebatiramo nekaj stvari in dvignemo igro na višji nivo, pa četudi nam bo to vzelo malo več časa. Sezona je še dolga, zato si lahko privoščimo kakšen poraz, zavoljo boljšega nadaljevanja.

This Post:
00
313306.9 in reply to 313306.8
Date: 01/25/2022 15:14:32
Overall Posts Rated:
202202
Počasi se sestavljamo. V soboto smo se dobro zoperstavili močni Postojni, danes pa prišli do druge zmage sezone.

Proti Postojni smo po malce strahopetnem uvodnem polčasu v drugem le pokazali nekaj zob in borbe. V 4. četrtini bi morali intenziteto še stopnjevati, da bi prišli bližje, a na žalost ni šlo.

Danes smo to intenziteto pokazali in se v 3. četrtini odlepili od Croatonsov, ki nam niso več uspeli slediti. Tu je imela veliko vlogo predvsem klop, ki sicer točkovno ni nadigrala nasprotne klopi, pa vendar je delala vse pravilno in v tistih 11 minutah v povprečju pridelala več kot +7 razlike.

Upam, da bomo formo še stopnjevali in nadaljevali s pogumnimi predstavami.

Last edited by KOMET123 at 01/25/2022 15:14:55

This Post:
00
313306.10 in reply to 313306.9
Date: 01/29/2022 04:29:46
Postojna Blue Jackets
SKL
Overall Posts Rated:
130130
Second Team:
Kremenca Modre Jakne
Beh, preveč sem se okrepil in so me dali v 2. boben BBM tekmovanja. Spet ne bo nič več kot par zmag v skupinskem delu...

This Post:
00
313306.11 in reply to 313306.10
Date: 01/29/2022 14:27:43
Postojna Blue Jackets
SKL
Overall Posts Rated:
130130
Second Team:
Kremenca Modre Jakne
Torej smo naredili krog - Pepy team mene, Ostroge Pepy-ja, mi pa Ostroge. Škoda, morda bi lahko (kdo od nas) naskakoval unbeaten sezono in neposredno uvrstitev v SKL. So pa možnosti seveda še :)